Top 6 mydiel na obočie – vybrali sme tie najlepšie!

„Mydlá na obočie“ sú nepochybne jedným z najväčších make-upových trendov v líčení obočia. Čo robí túto metódu úpravy tak populárnou? Jej úžasné účinky nemôžu zostať nepovšimnuté!

Metóda „mydlového obočia“ pomáha efektívne vyhladzovať obočie, aby vyzeralo väčšie a plnšie. Vďaka tejto technike úpravy obočia je možné dosiahnuť prirodzený vzhľad a požadovanú fixáciu.

Niektorí sa možno pýtate: aké mydlo na obočie si vybrať? Vďaka ktorému mydlu si túto metódu zamilujete už od prvého použitia a neodradí vás?

Chceli by sme sa vám rozhodovanie trochu uľahčiť a odporúčiť vám podľa nás tie najlepšie. Tu je našich TOP 6 mydiel na obočie!

Ak plánujete kúpu mydla na obočie v blízkej budúcnosti, tak potom si určite prezrite náš výber – určite vás nesklame!

TOP 6 mydiel na obočie


1. Nanobrow Eyebrow Styling Soap –  najlepšie mydlo na obočie

mýdlo na obočíe nanobrow

Toto jedinečné mydlo na obočie funguje perfektne na všetky typy obočia. Chĺpky upravuje, tvaruje a dokáže skrotiť dokonca aj tie najneposlušnejšie. Vaše obočie jednoznačne získa maximálny objem a hrúbku, po ktorej určite túžite. Veľkou výhodou tohto najlepšieho mydla Nanobrow je možnosť dosiahnuť efekt laminovaného obočia ako od kozmetičky. Zaujímavosťou je, že nie je potrebné použiť vodu.

Prirodzené obočie sa zvýrazní, bude zjednotené a bez kresleného efektu. Obočie vydrží zafixované po celý deň bez akýchkoľvek ďalších úprav – čím rozhodne poskytuje komfort. Aplikácia je veľmi jednoduchá a netrvá príliš dlho. Nanobrow Eyebrow Soap je jednoznačne naším obľúbeným produktom. Nepochybne si ho zamilujete už od prvého použitia!

Pozrite si tiež: www.nanobrow.sk

2. Ibra MakeUp – Brow Soap

Ibra MakeUp je mydlo, ktoré osloví každého fanúšika make-upu. Textúra nezanecháva žiadny povlak, ani hrudky.  A čo viac, požadovaný tvar obočia je možné dosiahnuť už v priebehu niekoľkých okamihov. Produkt udrží chĺpky pod kontrolou a precízne ich rozčesáva. Jeho zloženie je zamatové, transparentné a určite sa prispôsobí vašim potrebám. Získajte vami požadovaný tvar po ktorom túžite  – a to zakaždým!

3. Hulu Brow Soap

Hulu soap spolu s kefkou na obočie a skoseným štetcom vám umožní pohodlne a rýchlo upraviť obočie. Skrotenie neposlušných chĺpkov sa s týmto prípravkom stane prekvapivo jednoduchou záležitosťou. Navyše efekt vydrží niekoľko hodín vďaka gélovej konzistencii. Netreba sa obávať nežiadúceho bieleho povlaku či zvyškov na chĺpkoch – tento produkt zaručuje make-up bez hrudiek. Aplikácia je jednoduchá a príjemná, čo je obzvlášť dôležité, ak s technikou „mydlového obočia“ ešte len začínate.

4. MakeUp Revolution Rehab Soap + Care

Toto mydlo sa vám o obočie postará a vyživí ho, čo je nevyhnutné najmä pre tých, ktorí dbajú na udržiavanie správnej hydratácie. Zloženie obsahuje jojobový olej a ricínový olej, ktoré vášmu obočiu poskytnú výživu. Produkt je vegánsky a ľahko si ním vytvoríte požadovaný tvar obočia a zbavíte sa neposlušných a nepoddajných chĺpkov. Oceňujete definíciu prirodzenej krásy a zároveň starostlivosť o obočie? MakeUp Revolution Rehab Soap + Care je pre vás tou správnou voľbou!

5. Lamel – Brow Fixing Soap

Je to priehľadné mydlo na obočie, ktoré vám za pár okamihov vytvorí váš vysnívaný look. Súčasťou balenia je aj kefka na obočie. Mydlo má gélovú konzistenciu, poskytuje efekt laminácie obočia a zaisťuje požadovaný dlhotrvajúci efekt. Toto mydlo je pre vás skvelou voľbou bez ohľadu na typ vášho obočia – úzke, husté, nepoddajné alebo len potrebuje vytvarovať. No čo, pripravení na premenu?

6. MUA MakeUp Academy Brow Define

Snívate o krásne vytvarovanom obočí? S pomocou tohto mydla to určite dosiahnete! Kontúry vášho obočia budú držať na svojom mieste, takže si ho môžete užívať po celý deň. Nepoddajné chĺpky sa bleskovo vyhladia a budú vyzerať presne tak, ako chcete. Kefka na obočie, ktorá je súčasťou balenia je praktická a umožňuje pohodlnú aplikáciu s minimálnou alebo žiadnou námahou. Krásne obočie máte na dosah ruky!

Výber toho najlepšieho mydla na obočie môže byť zložitý.
Dúfame, že vďaka tomuto rebríčku si budete vedieť vybrať to, s ktorým budete spokojní a splní všetky vaše potreby.

Doprajte si ohromujúci make-up a zamilujte sa do svojho obočia!