TOP 5 špirál, ktoré by ste mali poznať!

Krásne, dlhé a husté mihalnice za okamih? Bez kozmetičky a chemického lepidla na riasy? Dá sa to! Stačí, ak venujete chvíľku výberu ideálnej špirály. Žiaľ, môže sa stať, že vybratá špirála bude mimoriadne problematická. Mnohé špirály sa jednoducho nedajú charakterizovať ako efektívne, namiesto toho sa odlupujú a zničia tak celý make-up. Preto sme vytvorili rebríček TOP 5 najlepších špirál, ktorým môžu ženy dôverovať!

5 TOP špirál, ktoré sa oplatí vyskúšať

5 TOP špirál, ktoré sa oplatí vyskúšať!

Vďaka tomuto poradiu by už výber dokonalej špirály nikdy nemal byť zložitý! Špirály, ktoré sme zaradili do tohto rebríčka, spĺňajú očakávania moderných žien. Pri tvorbe tohto rebríčka sme brali do úvahy faktory ako:

  •  výdrž výrobku;
  • pohodlné nanášanie;
  • kefka, ktorú má špirála.

Toto sú tie najdôležitejšie faktory, ktoré určujú výber správnej špirály. Je čas aby ste objavili špirálu, ktorá vám umožní dosiahnuť veľkolepé výsledky počas každodenného make-upu mihalníc.

1. Špirála od Nanolash

TOP 5 špirál

Na prvom mieste sa umiestnila špirála od Nanolash. Je to špirála, ktorá už splnila očakávania tisícok žien na celom svete a zákazníčky o nej hovoria len dobré veci.

Začnime s výdržou výrobku. Špirála od Nanolash má ideálnu konzistenciu, ktorá umožňuje dokonale pokryť všetky riasy. Preto špirála rýchlo schne a keď si chcete dať ďalšiu vrstvu, nemusíte sa báť, že sa špirála bude rozmazávať alebo odlupovať. Taktiež sa nerozmazáva aj keď je vlhko.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou sú možnosti, ktoré nám táto špirála ponúka. Značka ponúka až dve verzie tejto špirály, preto si môžete vybrať ideálny produkt. Na webovej stránke si môžete vybrať z:

Obe alternatívy obsahujú dokonale tvarovanú kefku vyrobenú zo silikónu. Tieto kefky umožňujú presne oddeliť riasy a pokryť ich špirálou od korienkov až po končeky.

2. Lashcode Mascara

TOP 5 špirál

Na druhom mieste sa umiestnila špirála od Lashcode. Táto špirála má veľmi dobrú povesť. Treba poznamenať, že táto špirála je veľmi trvácna. Zákazníčky jasne poukazujú na to, že sa počas dňa nerozmazáva ani nerozpadá.

Mali by ste vedieť, že hoci špirála od Lashcode nie je označená ako vodeodolná, zákazníčky potvrdili, že sa pri kontakte s vodou nerozmazáva.

Na kefku, ktorú používa špirála od Lashcode, nie sú žiadne sťažnosti. Je optimálne tvarovaná, vďaka čomu je nanášanie skutočným potešením a nemusíte sa obávať, že sa vám na riasach spravia hrudky.

3. Guerlain Maxi Lash So Volume

Guerlain Maxi Lash So Volume je špirála so zahusťujúcim účinkom. Má mihalniciam dodať veľkolepý objem a zvýrazniť ich. Zákazníčky uvádzajú, že dosiahli považovaný výsledok, ale až po nanesení druhej vrstvy výrobku. Keďže Maxi Lash So Volume schne pomerne rýchlo, nemal by to byť veľký problém.

Kefka je celkom dobre tvarovaná. Má krátke štetiny, ktoré sa na špičke zužujú. Nemali by ste mať žiadne ťažkosti s nanášaním. Treba však mať na pamäti, že pri vyšších teplotách sa špirála začne rozmazávať a zanecháva na viečkach zvyšky. Počas dňa sa môže odlupovať, hlavne ak ste si dali viac vrstiev.

4. Mac Mineralize Multi-Effect Lash

Ďalšou v poradí je špirála Mac Mineralize Multi-Effect Lash. Je to špirála od renomovanej značky, ktorá tiež patrí medzi najlepšie špirály na trhu. Začnime tým, že jej kefka je celkom dobre tvarovaná. Pri nanášaní výrobku by ste nemali naraziť na žiadne problémy.

Mac Mineralize Multi-Effect Lash vám umožní dosiahnuť požadovaný výsledok hneď po prvej vrstve. Ale zároveň by ste sa mali pripraviť na to, že na konci dňa môže začať mierne odpadávať a šúpať sa. Túto špirálu by ste si tiež nemali dávať do sauny – pri kontakte s vlhkosťou má tendenciu sa rozmazávať.

5. Revlon Grow Luscious Bold Lacquer

Špirála Revlon Grow Luscious Bold Lacquer tiež stojí za pozornosť. Je to celkom dobrá špirála, aj keď sú k nej určité výhrady. Začnime však pozitívnymi charakteristikami a povedzme si niečo o kefke. Má krátke, husto rozmiestnené štetiny, ktoré dobre oddeľujú mihalnice.

Hlavnou nevýhodou je však jej výdrž, lebo na konci dňa nielenže odpadáva, ale pri vyšších teplotách má tendenciu aj zafarbiť viečka.

Týchto TOP 5 špirál z nášho rebríčka považujeme za najlepšie. Špirála od Nanolash je na prvom mieste, pretože je najbližšie k ideálu. Môžete si vyskúšať náš výber a zvoľte si, ktorá špirála je najlepšia práve pre vás!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *