Laminácia Obočia Doma? S Nanobrow Lamination Kit To Je Jednoduché 

Laminácia obočia je čoraz populárnejšia kozmetická kúra. Zahŕňa tvarovanie chĺpkov obočia v správnom smere pomocou chemických roztokov. Nanobrow Lamination Kit je domáca sada na lamináciu obočia, ktorá zahŕňa všetko čo potrebujete na to, aby ste si obočie laminovali samy! Pomocou kúry bude vaše obočie hrubšie, zvodné, štýlové a prirodzené zároveň.

Pre koho je laminácia obočia vhodná?

Laminácia obočia je určená pre akékoľvek ženy, ktoré túžia po prirodzene vyzerajúcom obočí bez medzier a riedkych oblastí. Laminačná kúra je vhodná hlavne pre ženy s riedkym alebo krátkym obočím. Laminácia obočia robí každodenný život ľahším. Už nepotrebujete žiadne make-up produkty! Proste si prečešte obočie s kefkou a môžete vyraziť. Ak by ste chceli, tak domáca laminácia obočia je úžasná aj v kombinácii s farbením alebo trhaním obočia. Laminácia obočia so sadou na lifting obočia od Nanobrow skrotí neposlušné obočie a vytvaruje ho do správneho smeru.

nanobrow lamination kit

Kompletná sada na lamináciu obočia doma a v kozmetických salónoch.

O Nanobrow Lamination Kit sa dozveďte viac na www.nanobrow.sk stránke

Ako sa pripraviť na lamináciu obočia?

Pred aplikovaním samotnej kúry laminácie obočia je dobré sa poriadne pripraviť. V prvom rade sa uistite, že koža okolo obočia je čistá, bez akéhokoľvek make-upu. Môžete si obočie vyčistiť micelárnou vodou, ktorá neobsahuje oleje, ako napríklad Nanobrow Micellar Makeup Remover. Kúra by sa nemala aplikovať na poškodenú alebo irritovanú pleť.

Môžem si laminovať obočie aj doma?

Áno! Domáca laminačná sada od Nanobrow garantuje úplne bezpečnú lamináciu obočia doma, ktorú zvládne každý. Podrobné inštrukcie, označené fľaštičky a fenomenálne výsledky! Nádherný a prirodzený efekt presne upraveného obočia vydrží až 6 týždňov, záležiac od náchylnosti od hrúbky vášho obočia. Laminácia obočia s Nanobrow Lamination Kit je ľahká a zábavná. Ak máte plné zuby z vášho nezvládnutelného obočia, ktoré ostáva zlýmy smermi a je náročné na styling, tak Nanobrow Lamination Kit je presne to, čo hľadáte!

laminacia obočia nanobrow

Domáca laminácia obočia so sadou na lamináciu obočia od Nanobrow 

Nanobrow Lamination Kit je na dlhodobý liftining a lamináciu, ktorá vám pomôže skrotiť vaše obočie a dodať mu objem, po ktorom snívate. Laminácia obočia je kúra určená pre hocijakú ženu, ktorá sníva o hrubom a výraznom obočí. Profesionálna sada na lamináciu obočia od Nanobrow maskuje medzeri a vady, obočie vyzerá hustejšie. Okrem toho ho zafixuje do želaného tvaru rýchlo a jendoducho. Efektívne zloženie vám postačí na 10 individuálnych kúr, zaručujúc vám mnoho mesiacov bezchybného obočia. Vôbec ho nemusíte upravovať!

Profesionálna sada na lamináciu obočia doma od Nanobrow – recenzie

Kompletná sada na domácu lamináciu obočia – Nanobrow Lamination Kit sa teší z vysokej popularity a množstva pozitívnych online recenzií. Ženy si ju navzájom odporúčajú! Okrem toho je tento set na lamináciu obočia vhodný aj pre profesionálne kozmetické salóny. Tu je pár recenzií na Nanobrow Lamination Kit:

WOW! Táto sada na lamináciu obočia mi skrotila neposedné obočie. Nikdy som nerada strácala čas maľovaním a úpravou svojho obočia, ale vďaka tejto domácej sade na lamináciu obočia to vôbec nemusím robiť. Proste si prečešem obočie kefkou a môžem ísť. Čo šetrí čas! <3 – Ilona, 33

Nanobrow sadu na lamináciu obočia milujem. Nemyslela som si, že by bolo možné laminovať obočie doma, no nakoniec to je ľahké a dokonca aj zábavné. Táto profesionálna sada na lamináciu obočia je ľahká na použitie a hocijaká žena zvládne jej aplikáciu bez problémov. Moje obočie vyzerá elegantne a krásne, sú prirodzene lesklé a výrazne obnovené. Vrelo ju odporúčam! – Marysia, 29

Nemyslela som si, že moje obočie môže vyzerať takto dobre bez make-upu! Laminácia obočia s Nanobrow Lamination Kit úplne zmenila moje obočie. Konečne som sa mohla rozlúčiť s riedkym a tenkým obočím a tešiť sa z prekrásnych a dokonale vytvarovaných oblúkov. Cena je veľmi výhodná a určite vám odporúčam ju vyskúšať, takže zbehnite do vášho obľúbeného obchodu a zohnať si jednu! Ja ju milujem! – Iza, 45

V mojom prípade efekty domácej laminácie obočia s dlhotrvajúcou sadou na lamináciu obočia Nanobrow vydržia aspoň 5 týždňov. Konečne som našla záchranu pre svoje hrubé a neposedné obočie! Ale vďaka tejto geniálnej sade na lamináciu obočia teraz vyzerá prekrásne. Navyše je to úžasný šetrič peňazí, keďže laminácia obočia v kozmetickom salóne je oveľa drahšia. Mám pocit, že som sa stala svojou vlastnou najlepšou kozmetičkou! – Luiza, 24

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *