Pozrite si NANOIL: Tento keratínový micelárny šampón valcuje internet

Začnite sa starať o svoje vlasy s pomocou odborníkov na skvostnú a zdravú hrivu. Snívate o tom, že vo vašej kúpeľni sa bude nachádzať najlepší micelárny šampón? Šampón, ktorý vaše vlasy nielenže dôkladne vyčistí, ale ich aj vyživí? Prvý krok v starostlivosti o vlasy, ich umývanie šampónom, váš môže posunúť bližšie k získaniu krásnych vlasov, po akých ste vždy túžili. Zistite, ako funguje keratínový micelárny šampón od Nanoilu. Nerobte kompromisy! Upgradnite svoje denné vlasové rituály!

Nanoil Keratin Micellar Shampoo: Výnimočný, perfektný, najlepší

Micelárny šampón nie je len obyčajný prípravok na čistenie vlasov. Za svoju efektivitu vďačí sile maličkých miciel, ktoré už určite dobre poznáte vďaka micelárnym vodám na odličovanie make-upu. V šampónoch majú takú istú úlohu ako v čistiacich prípravkoch na tvár, to znamená, že vychytávajú nečistoty/špinu (napr. zvyšky vlasových stylingových prípravkoch, maz) a vyrovnávajú pH na pokožke hlavy, čím ju upokojujú.

Nanoil micelárny šampón od Nanoilu je obohatený o intenzívne ošetrujúci keratín, ktorý vie opraviť všetky typy poškodení, ktoré môžu vlasy postihnúť. Jednoducho povedané, tekutý keratín, ktorý je pridaný do Nanoil šampónu, viditeľne zlepšuje vzhľad vlasov, poradí si s lámavými a vysušenými vlasmi, zanecháva vlasy lesklé. Tento šampón, okrem keratínu, obsahuje aj hĺbkovo vyživujúci ricínový olej, ktorý chráni každý jeden vlasy pred poškodením. Vďaka ricínovému oleju vlasy prestanú vypadávať a zlepší sa ich rast.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo: Ingrediencie

Ingrediencie najvyššej kvality? Len v tomto šampóne môžete nájsť ľahký hydrolyzovaný keratín na opravu vlasov, ktorý je skombinovaný s jedným z najvzácnejších rastlinných olejov extrahovaných z ricínových semien.

  • micely v Nanoil šampóne – jemne, ale efektívne čistia vlasy, upokojujú pokožku hlavy a obnovujú jej pH. Micely uľahčujú rozčesávanie a riešia problém statickej elektriny vo vlasoch.
  • tekutý keratín – je jednou z najvzácnejších látok vo vlasovej starostlivosti, vypĺňa medzery, ktoré sa objavia na povrchu vlasu, kondiciuje vlasy, dodáva im lesk a posilňuje ich.
  • hydrogenovaný ricínový olej – chráni vlasy pred poškodením a udržiava vo vlasoch správnu hladinu hydratácie. Je antiseptický, zmierňuje vypadávanie vlasov a bojuje proti rôznym ochoreniam pokožky hlavy.

Nanoil Keratin Micellar Shampoo: Benefity

Ako funguje Nanoil micelárny šampón s keratínom? Dokáže toho oveľa viac ako len nejaký obyčajný šampón. Už po prvých minútach po nanesení šampónu vlasy dostanú výnimočnú vlasovú kúru. Nanoil Keratin Micellar Shampoo používajte na ochranu vlasov pred poškodením, na posilnenie vlasov pomocou hydrolyzovaného keratínu, na vyživenie vlasov vďaka sile ricínového oleja a ako prevenciu proti vypadávaniu vlasov. To všetko vám Nanoil šampón môže dať. Vďaka tejto prvotriednej vlasovej starostlivosti sa vlasy stanú lesklé a ľahko rozčesateľné, pretože nebudú viac zamotané. Zabudnite na suché a drsné vlasy, ktoré sú plné statickej elektriny. Povedzte “áno” ligotavým, jednoducho upraviteľným hladkým prameňom vlasov!

Nanoil micelárny šampón s keratínom

Nanoil Keratin Micellar Shampoo: Recenzie

Tomuto šampónu sa už podarilo dobyť internet a svet krásy. Odporúčala vám už vaša kaderníčka Nanoil Keratin Micellar Shampoo? Ak nie, tak to určite zakrátko urobí. V kombinácii s keratínovou maskou na vlasy a sprejovým kondicionérom od Nanoilu, je tento micelárny šampón neprekonateľným na zlepšenie kvality a opravu vlasov. Táto línia zameraná na vlasy vám ponúka najkratšiu a najjednoduchšiu cestu, ako dosiahnuť vzhľad modelky. Niet sa čo čudovať, že kombinácia miciel a keratínu od Nanoilu dostáva množstvo skvelých recenzií.