Novinka od Nanoilu: Anti-Redness Face Serum

Bez ohľadu na stav vašej pleti, sérum na tvár má mnoho benefitov. Niektoré typy pleti však benefitov môžu získať omnoho viac. Príkladom je pokožka so sklonom k rosacei. Jej vnútorné vrstvy sa musia posilniť, aby mohla vyzerať zdravo a žiarivo. Dnes prichádzame s novinkou od uznávanej značky: Nanoil Anti-Redness Face Serum.

Ak máte pokožku, ktorá má sklon k vzniku popraskaných cievok a začervenaniu, potrebuje produkty šité na mieru. Tento typ pokožky je super citlivý a náročný už pri každodennej starostlivosti. Dobré sérum na tvár je základom, lebo sa vie dostať cez povrchovú vrstvu pokožky a obsahuje viac prospešných ingrediencií ako krém na tvár.

Nanoil a EXPERTI na výrobu sér

Táto značka má v ponuke 6 rôznych sér, ktoré sú určené na rôzne typy pokožky a na rôzne problémy. Na každé z nich je množstvo pozitívnych recenzií od šťastných používateľov, ale aj od kozmetológov. Preto veríme, že ich novinka na začervenanú pokožku nebude fiaskom. Je to víťaz!

Nanoil a RECEPTÚRA, ktorá naozaj funguje

Dobrá správa na začiatok: receptúra je bez alkoholu, vôní a iných dráždivých prídavných látok. Základom nie sú oleje, ale voda, ktorá je na pokožku s popraskanými kapilárami lepšia. Toto sérum je vyrobené prevažne zo štyroch prírodných extraktov z:

  • lipy
  • cyprusu
  • pagaštanu
  • Boerhavia Diffusa

Spolu fungujú zázračne, hydratujú a vyživujú našu pokožku. Samozrejme, že najdôležitejší účinok je ten, že sa dostanú dovnútra pokožky, kde zapečatia a posilnia oslabené cievky a tým zbavia tvár začervenania a metličkových žiliek.

Budete milovať TEXTÚRU tohto séra

Nanoil má ľahkú textúru a je pomerne tekuté, takže môžete si ho rýchlo naniesť na celú tvár. Ďalšia výhoda: je ľahké, takže nebudete cítiť, že na tvári „nosíte“ nejaký produkt. Plus, nemá takmer vôbec žiadnu vôňu.

Ako používať sérum proti začervenaniu od Nanoil?

Stačí ho používať ráno aj večer. Nezabudnite, že ho treba naniesť na čistú tvár. Ak pod sérum použijete tonikum, tak sa lepšie vstrebú aktívne látky a keď dokončíte rutinu s krémom na tvár, môžete si byť istí, že cez epidermu neunikne voda ani žiadne živiny.

Ako si presne aplikovať toto sérum?

Fľaška obsahuje kvapkadlo, takže sa môže aplikovať priamo na tvár. Len sa kvapkadlom nedotýkajte priamo pokožky, aby sa do fľašky nedostali baktérie. Potom si jemne prstami premasírujte pokožku. Nevynechajte krk a dekolt. Tie potrebujú živiny tiež.

najlepšie produkty na začervenanie tváre Nanoil

Nanoil a CENA, ktorá vás prekvapí

Nanoil už dokázal, že profesionálne produkty nemusia stáť majland. Toto sérum proti začervenaniu je toho ďalším dôkazom. Je vo veľkej fľaške, má pozoruhodné ingrediencie, skvelé účinky a nestojí veľa. Poponáhľajte sa a zaobstarajte si svoje vlastné sérum na www.nanoil.sk ešte predtým, ako sa vypredá.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *