Neviem sa nezamilovať do Nanoil!

Prírodné oleje ovládli kozmetický priemysel a nezmiznú, pretože majú overené účinky ako nenahraditeľné obnovujúce séra. Molekuly mastných kyselín zahrnutých v akomkoľvek prírodnom oleji pôsobia ako ten najlepší obnovujúci tím, opravujúci škody na povrchu a vo vnútri vlasov.Starostlivos' o vlasy s Nanoil

Kozmetický trh ponúka obrovskú škálu produktov, ktoré obsahujú prírodné oleje. Avšak musíme mať na pamäti, že oleje majú rozdielnu kvalitu. Okrem cenných látok obsahuje väčšina produktov aj celú radu chemických a komedónnych látok, parabénov, silikónov a dehydratujúcich alkoholov s krátkym reťazcom. Väčšina týchto prípravkov je nevhodná pre použitie na pokožku hlavy. Preto nemôžu tieto oleje splniť svoju pôvodnú funkciu: ozdraviť jednotlivé vlásky, ale hlavne – posilniť a regenerovať vlasové cibuľky. Predsa len, zdravie a krása vlasov je ukrytá v ich cibuľkách.

Existuje jeden vlasový olej, ktorý vyniká medzi ostatnými. Je to produkt renesancie – úžasný, unikátny, všestranný. Vrhá nové svetlo na starostlivosť o vlasy. Navyše sa tento produkt ľahko používa, takže nebudete môcť urobiť inak, než sa do neho zamilovať. Vlasový olej Nanoil vychádza v 3 verziách. Každá z nich je určená pre iný typ vlasov. Detailné informácie nájdete pri každej verzii oleja na webovej stránke Nanoil. Preto bude určenie vášho typu vlasov hračkou. Vlasový olej Nanoil už viac nezostane bez povšimnutia. Vďaka tomuto kultovému produktu sa už viac nebudete sťažovať na stav vašich vlasov.

Prečo sa zamilujete do vlasového oleja Nanoil?

 • Nanoil je jediný vlasový olej, ktorý zodpovedá typu vlasov. Výsledkom toho, poskytuje vlasom dôkladnú starostlivosť – vhodnú pre konkrétny typ vlasov. Tri verzie produktu sú zosynchronizované s pórovitosťou našich vlasov.
 • Vlasový olej Nanoil vám urobí radosť škálou prírodných olejov , využitých v úplne každej verzii. Oleje z drogérie obsahujú dva alebo tri oleje, ktoré sú zvolené nevhodne, zatiaľ čo Nanoil v sebe zahŕňa až šesť a viac olejov (čo závisí od verzie). Každý olej spĺňa rôzne funkcie a prináša iné ingrediencie, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý rast a nádherný vzhľad. Všetky oleje zahrnuté v produkte sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú dokonalú synergiu v starostlivosti o vlasy.
 • Vlasový olej Nanoil má krásny dizajn. Fľaštička je elegantná a luxusná. Produkt môže byť aj dekoráciou každej kúpelne alebo toaletného stolíka. Vysoko kvalitné balenie obsahuje vysoko kvalitný produkt, ktorý je ukrytý vnútri fľaštičky. Nanoil bol vytvorený s maximálnou starostlivosťou a zmyslom pre detail. Nebojíme sa tvrdiť, že je vlasovým prípravkom s tým najkrajším dizajnom.
 • Vlasový olej Nanoil udivuje nielen množstvom a kvalitou prírodných olejov. Budete ho tiež zbožňovať kvôli unikátnym inovatívnym zložkám, ktoré podporia rast vlasov a zahustia ich. Vďaka unikátným komplexom baicapilu a kerastimu sa vlasom navracia zdravie a stávajú sa aj takými dlhými a krásnymi, akými ešte nikdy predtým neboli.
 • Vlasový olej Nanoil vďačí za svoju všestrannosť veľkej škále možností jeho použitia. Funguje ako maska na vlasy, ozdravujúca kúra pre pokožku hlavy a vlasové cibuľky, sérum na končeky vlasov alebo nezmývateľný kondicionér. Nanoil dokáže nahradiť množstvo vlasových prípravkov. Pokojne sa zbavte výrobkov, prekypujúcich chemikáliami, parabénmi a silikónmi. Nahraďte ich jediným bezpečným a multifunkčným Nanoil.
 • Aplikácia vlasového oleja Nanoil ponúka celú škálu možností. Existuje množstvo metód využitia tohto prípravku. Môžete ho naniesť buď výhradne na vlasy (mokré alebo suché) alebo na pokožku hlavy. Nechajte ho pár hodín pôsobiť a zmyte ho alebo použite ako sérum na končeky vlasov (bez zmytia). Bude vynikajúcim skrášľujúcim a lesk-podporujúcim vlasovým prípravkom, preto ho môžete aplikovať na suché končeky vlasov niekoľkokrát do dňa. Takisto môžete svoj účes ošetriť intenzívnejšie – rozotrite Nanoil na vlhké vlasy pred ich vyfénovaním.
 • Výhody na vlasoch. Rozdiel si všimnete okamžite. Vlasový olej Nanoil okamžite skrášľuje vlasy. Ak ho používate pravidelne, dodá im krásny vzhľad, ale aj zdravie a regeneráciu od vlasových cibuliek ku končekom.
 • Efektívnosť – kvalita, ocenená každou ženou. Nikto nemá rád to, keď sa dobrý produkt rýchlo minie. Vlasový olej Nanoil vás v tomto ohľade nesklame. Z tohto produktu sa budete môcť tešiť niekoľko mesiacov.

Viac informácií: www.nanoil.sk

18 komentárov “Neviem sa nezamilovať do Nanoil!”

 1. Petra

  Na toto sérum som narazila vcelku nedávno a to skrze môjho kaderníka. Objednala som si sérum pre vlasy so strednou porozitou a musím povedať, že som nadšená.

  Odpovedať
 2. Debra

  Mám sérum pre vlasy s vysokou porozitou a už som s liečbou skoro u konca – fľaštička je skoro prázdna, ale bože tie výsledky sú vidieť! Z vysokej porozity som sa dostala až na strednej a som za to naozaj sakra rada.

  Odpovedať
 3. Ali

  Prírodné oleje sú tými najlepšími kozmetickými prípravkami. Musí teda byť samozrejme kvalitné

  Odpovedať
 4. Katarína

  Milujem vlasové olejovanie. Vlasy sú tak jemné a hebké <3

  Odpovedať
 5. pani_chaos

  Hmm, vlasy zas tak dlho pekne nevyzerajú a rýchlo sa zase zamastia

  Odpovedať
 6. AnnaH

  Aký používaš olej či aké sérum? Možno sa proste k tvojim vlasom nehodí, alebo používaš zlú metódu.

  Odpovedať
 7. Líza

  Alebo ho možno aplikuješ až moc

  Odpovedať
 8. Klarika

  Každý vlasový maniak toto musí skúsiť.

  Odpovedať
 9. amália_b

  Raz som toto sérum skúsila u kamarátky a musím povedať, že som sa ihneď zamilovala. Problém ale je v tom, že je vcelku dosť drahé.

  Odpovedať
 10. Milena

  Nie je lacné, ale rozhodne sa oplatí za kvalitu priplatiť

  Odpovedať
 11. Jana66

  Musíš tú cenu porovnať s efektivitou a kvalitou. Olejovanie mi pomohlo aj mojimi problémami s vlasmi a pokožkou hlavy.

  Odpovedať
 12. Pavla

  Osobne mám radšej u Redken tie ich fľaštičky, než ich obsah. Zato sérum nanoil pre vlasy so strednou porozitou je presne pre mňa.

  Odpovedať
 13. ČiernaKočka

  Používam čierny Redken a som s výsledkami spokojný

  Odpovedať
 14. Silvia_

  Moc ďakujem za príspevok, ale chcem proste nejaký olej, ktorý mi nezaťaží vlasy

  Odpovedať
 15. gp

  Akým šampónom si z vlasov oleja vymývajú?

  Odpovedať
 16. Sofia

  Je dobré použiť jemný šampón bez SLS, ale to už asi viete

  Odpovedať
 17. Margaréta

  Odporúčam, si najskôr otestovať vlasovú porozitu na ich stránkach

  Odpovedať
 18. MiniMini

  Porovnala som toto sérum a jeho ingrediencie s ostatnými produktmi a naozaj sa nečudujem, že má nanoil tak skvelé recenzie.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *