Našich 5 favoritov: rebríček najlepších špirál na obočie

Našich 5 favoritov: rebríček najlepších špirál na obočie

Možno je to klišé, ale je to sto percentná pravda: obočie orámuje celú tvár – zvýrazní oči a pritiahne pozornosť. Každá žena sníva o dokonale upravenom a krásnom obočí: úprava obočia je nevyhnutným krokom v každodennej rutine. Teraz prevláda trend prirodzeného make-upu obočia, ktorý zvýrazní vašu krásu. Aj preto sú špirály na obočie čoraz populárnejšie. Aby sme vám pomohli nájsť tú najlepšiu špirálu na obočie, zostavili sme tento rebríček. Pozrite sa naň a vyberte si svojho favorita!

Aké účinky majú maskary na obočie?

Dobrá špirála na obočie vám pomôže získať neuveriteľný výsledok! Čo môžete teda očakávať od skvelej maskary na obočie?

 1. Maximálny objem obočia.
 2. Vylepšená definícia všetkých chĺpkov na obočí.
 3. Obočie zvýraznené správne zvolenou, prirodzene vyzerajúcou farbou.
 4. Dokonale upravené a zafixované chĺpky.
 5. Výsledok vydrží až do odstránenia make-upu.
 6. Odstránenie make-upu je šetrné, netreba na pleť príliš tlačiť alebo trieť.
 7. Vďaka starostlivo vybraným zložkám chĺpky na obočí aj vyživí.
 8. Krásny make-up obočia bez hrudiek, ktorý sa nelepí.

Výborná špirála na obočie – ktorú si vybrať?

Pri výbere najlepšej maskary na obočie sa vám môže hodiť rebríček, ktorý sme pripravili. Už nemusíte strácať dlhé hodiny hľadaním a čítaním online recenzií a komentárov. My sme to urobili, aby ste vy nemuseli. A vybrali sme víťaza! Spoznajte špirály na obočie, ktoré sú podľa spotrebiteľov skvelými voľbami na kozmetickom trhu. Sortiment špirál na obočie je extrémne široký. Ktoré z nich vám pomôžu dosiahnuť ohromujúci výsledok a prirodzene vyzerajúci make-up? Každá zmienená špirála má rôzne pozitívne vlastnosti, odtiene, výkon a typ kefky. Taktiež nájdete také, ktorých zložky sa výborne postarajú o vaše obočie. V nasledujúcom rebríčku si každý milovník make-upu ľahko nájde tú najvhodnejšiu maskaru na obočie.

Našich 5 favoritov: rebríček najlepších špirál na obočie

best eyebrow mascara

1. miesto Nanobrow Shape Mascara – najlepšia špirála na obočie!

Prečítajte si viac: www.nanobrow.sk

 • Obsah: 7 ml
 • Cena: primeraná vzhľadom na objem a výkon
 • Názory: špirála od Nanobrow získala tie najžiarivejšie online hodnotenia

Vyhrať môže len jedna špirála a Nanobrow je nepochybne ohromujúca! Nenašli sme na nej žiadne chyby! Je to výrobok špičkovej kvality, zaisťuje vynikajúci výsledok make-upu obočia, bez ohľadu na hrúbku, farbu alebo hustotu obočia.

Produkt zakrýva riedke oblasti a vypĺňa ich farbou, zväčší objem každého obočia, takže obočie vyzerá lepšie: plnšie, hrubšie a výraznejšie. Vďaka jedinečnej, prepracovanej a hustej kefke bezchybne upraví, zafixuje a vytvaruje obočie. Jeho inovatívne zloženie s prídavkom oxidu kremičitého zanecháva chĺpky lesklé a neuveriteľne jemné. Farby sú veľmi prirodzené a dodávajú obočiu úžasný zamatový look a definíciu – bez hrčiek a ešte k tomu sa ani nelepí. Nanobrow Shape Mascara zaručuje 100% dokonalosť a dlhotrvajúci make-up obočia!

2. miesto Dior Diorshow On Set Brow

 • Obsah: 5 ml
 • Cena: trochu vysoká vzhľadom na jej nízky obsah
 • Názory: špirála od Dioru má mnoho pozitívnych recenzií

Diorshow On Set Brow je špirála na obočie, ktorá obsahuje 90% prírodných zložiek. Veľmi dobre zafarbí a okamžite zväčší objem obočia. Zaisťuje prirodzený vzhľad a zároveň zafixuje make-up na dobu 24 hodín. Zamilujete si ju, najmä ak dávate prednosť vodeodolnému zloženiu, ktoré nezanechá príliš hrubé chĺpky. Odtiene sú celkom dobré a hodia sa k väčšine prirodzených farieb obočia.

3. miesto Lancôme Sourcils Styler Brow Mascara

 • Obsah: 6.5 ml
 • Cena: trochu prehnaná
 • Názory: maskara od Lancôme získala veľké množstvo pozitívnych hodnotení

Táto špirála je obľúbená, aj keď jej cena nie je ideálna. Lancôme Sourcils Styler Brow Mascara bola vytvorená v spolupráci s Lisou Eldridge, jednou z najskúsenejších a najuznávanejších profesionálnych vizážistiek. Špirála na obočie ho vizuálne zahusťuje, zdôrazňuje jeho farbu a zvýrazňuje oči. Celkom dobre udrží make-up: vydrží až 14 hodín a nezvyčajná kefka sa dobre prispôsobí vášmu obočiu a make-up je s ňou hračka. Má však jednu nevýhodu: nepodarilo sa nám nájsť dostatočne tmavý odtieň, ktorý by vyhovoval dámam s čiernym, takmer čiernym alebo tmavo-hnedým obočím.

4. miesto Yves Saint Laurent Couture Brow Mascara

 • Veľkosť: 7.7 ml
 • Cena: veľmi vysoká
 • Názory: špirála YSL má stredne veľa dobrých recenzií

Ďalšia špirála na obočie, ktorú vytvoril známy a veľmi uznávaný vizážista – Lloyd Simmonds. Zo spomenutých špirál na obočie je to jedna z najodolnejších: na obočí vydrží až 45 hodín. No nie sme istí, či by niekto chcel nosiť make-up tak dlho. Yves Saint Laurent Couture Brow Mascara sa pomerne zložito odstraňuje a celkom dlho to trvá, keďže treba pokožku poriadne otrieť. Tento trvácny make-up je však nepochybne veľmi užitočný na módnych prehliadkach a foteniach, kde sa očakáva, že modelky budú vyzerať bezchybne a make-up musí zostať na pokožke za akýchkoľvek podmienok. Bohužiaľ, táto špirála je dostupná len v dvoch odtieňoch.

5. miesto BENEFIT Gimme Brow+ Volumizing Eyebrow Gel

 • Veľkosť: 3 ml
 • Cena: vysoká
 • Názory: Špirála Benefit má dobré online hodnotenia

Táto tónovaná maskara na obočie má malý klasický aplikátor, ktorý nezašpiní pokožku, ale táto široká kefka môže robiť hrudky a zlepiť chĺpky. Špirála nepochybne zvyšuje objem obočia a pomerne rýchlo ho upraví. Obsahuje mikrovlákna, ktoré priľnú k chĺpkom a tak sa docieli efekt hrubšieho a výraznejšieho obočia. Jeho ďalšou výhodou je, že je vodeodolná a trvácna. Špirála sa tiež celkom ľahko používa. The BENEFIT Gimme Brow+ Volumizing Eyebrow Gel je k dispozícii v desiatich odtieňoch. Niektorí hovoria, že je to veľké plus, pretože to zaistí dokonalý výber. Iní však tvrdia, že príliš široká škála sťažuje výber správnej farby, keďže sú príliš podobné.