Nanolash – extrémne dlhé riasy

0c067b26249497.5635370eb9934Čo by sme mali vedieť o očných riasach? Okrem toho, že dobre vyzerajú, tiež chránia naše oči pred nečistotami, ktoré sa do nich dostávajú zo vzduchu. Aj to je vlastne ten pravý dôvod, prečo by sme sa o svoje riasy mali starať. Existujú viaceré spôsoby starostlivosti o riasy. Najznámejšie spôsoby sú napríklad aplikácia ricínového oleja alebo kondicionérov na riasy. Kým ricínový olej ale môže spôsobiť podráždenie pokožky a rast rias dokáže ovplyvniť iba mierne, kondicionér je oveľa lepšie riešenie. Určite dosahujú hmatateľnejšie účinky. Ale ktorý kondicionér na riasy si vybrať? Pri kúpe takéhoto produktu si treba všímať predovšetkým zloženie. Mal by obsahovať hlavne prírodné zložky. Okrem toho by sa mal dať pohodlne aplikovať, doba používania by nemala byť príliš dlhá a hlavne by mal mať výrazný vplyv na rast rias. A jedným z kondicionérov, ktorý má všetky tieto výhody je práve Nanolash.

Nanolash kondicionér na riasy bol vytvorený špeciálne pre ženy, ktoré túžia po nádherných riasach. Pri jeho používaní budú vaše riasy vyzerať krásne, prirodzene a zdravo. Tento prípravok by mali používať všetci, čo majú jemné, krátke a lámavé riasy. Nanolash kondicionér je úplne bezpečný, preto ho môžu používať aj všetci, čo nosia kontaktné šošovky, alebo ľudia s citlivou pleťou, predovšetkým v oblasti očí. Tento výrobok nie je určený starším ľuďom, tehotným a dojčiacim ženám a chorým, ktorí užívajú chemoterapiu.

Účinky používania Nanolash kondicionéru si povšimnete už po niekoľkých dňoch. Produkt stimuluje folikuly a korienky rias, aby rástli rýchlejšie a tiež ich vyživuje. Nanolash posilňuje aj nové riasy, aby rástli do dĺžky. V podstate dokáže zlepšiť u rias dĺžku, hustotu, pevnosť a tiež zintenzívňuje ich farbu. Počas kúry sa vaše riasy stanú silnejšími, regenerujú, majú dostatok výživy a tiež hydratácie, dokonca sa aj pekne zatočia. Kondicionér sa stará aj o pokožku očného viečka. Nie je dráždivý, ale naopak, vyhladzuje a upokojuje pokožku v oblasti očí.

nanolashwqNanolash kondicionér je zložený z prírodných ingrediencií, predovšetkým z rastlinných extraktov. Okrem nich sú tu aktívne látky zodpovedné za rast nových rias, ich posilnenie a zhrubnutie. Extrakty z ovocia a kvetov poskytujú riasam celodennú výživu. Ingrediencie použité pri výrobe Nanolash kondicionéru nespôsobujú alergické reakcie.

Aplikácia Nanolash kondicionéru je podobná ako aplikácie očnej linky. Pred použitím kondicionéru je potrebné odstrániť makeup z celej tváre a predovšetkým z očí. Kondicionér tak môže ľahšie preniknúť do hĺbky pokožky ku korienkom rias. Priloženou kefkou naneste jednu čiaru kondicionéru ku korienkom rias na vrchnom aj na spodnom viečku. Opakujte každý večer, pokým nie ste s výsledkom kúry spokojní. Potom stačí používať už len udržiavaciu dávku každých pár dní.

Prvé výsledky používania Nanolash kondicionéra uvidíte približne po dvoch až troch týždňoch pravidelného používania. Maximálny efekt je dosiahnutý za 3 mesiace. Celá kúra by mala trvať 6 mesiacov. Na celú kúru vám vystačí jedno balenie kondicionéru Nanolash (3 ml). Počas posledných mesiacov kúry nie je potrebné sérum používať každý deň. Stačí pár krát do týždňa.

Aj keď je Nanolash kondicionér 100% bezpečný, mali by ste sa oboznámiť s predpismi na používanie a skladovanie tejto kozmetiky. Aplikátor sa nesmie dostať do oka, pretože môže spôsobiť podráždenie. Kondicionér je určený iba na vonkajšie použitie, v žiadnom prípade to nie je prípravok, ktorý by sa mohol dávať do očí. Ak sa vám to stane, vypláchnite si oko veľkým množstvom vody. Ak to nepomôže, prestaňte na určitý čas používať kondicionér a poraďte sa s vaším lekárom. Nanolash kondicionér na riasy skladujte v originálnom balení a po každom použití ho poriadne uzatvorte. Nepoužívajte po uplynutí doby spotreby.

Nanolash kondicionér je tekutej konzistencie, preto je jeho aplikácia jednoduchá a podobá sa aplikácii maskary alebo očnej linky. Kondicionér nesteká do oka vyživuje korienky rias ihneď po nanesení. Ak sa nedostane do oka, nespôsobuje podráždenie. Nanolash kondicionér neobsahuje arómy, mastné zložky ani farbivá, preto je úplne bezpečný.

nanolash2324323Nanolash kondicionér na riasy sa predáva aj online na stránke www.nanolash.co.uk. Cena balenia je 39 Euro, je fakticky najlacnejším kondicionérom na riasy na trhu. Ak kupujete výrobok za túto cenu, máte zaručené, že sa jedná o originál a tým je zabezpečená aj kvalita výrobku.

Nanolash je balený v čiernej kartónovej krabičke so strieborným písmom na vrchu. Fľaštička s kondicionérom vyzerá podobne ako obal. Aplikátor je oranžová kefka so zahroteným špicom. V balení nájdete aj návod na použitie a zloženie výrobku.

16 komentárov “Nanolash – extrémne dlhé riasy”

 1. alica_26

  po mesiaci som mohol jasne vidieť, že riasy sú dlhšie a tmavšie

  Odpovedať
 2. Zora

  rovnako u mňa, po dvoch mesiacoch sa stali hrubšími a hustejšími

  Odpovedať
 3. Vanesa K.

  môj priateľ ju používa a jej riasy vyzerajú ako falošné D:

  Odpovedať
 4. teja

  Už dlho používam revitalash a som veľmi spokojný s výsledkami, moje riasy sa dostali dosť dlho! jedinou súčasťou produktu je cena;)

  Odpovedať
 5. Milena

  Používam ricínový olej na riasy, ale okrem toho, že sú tmavšie, nezväčšili svoju dĺžku. Nikdy som nepoužívala sérum a zaujímalo by ma, či to pre mňa bude fungovať

  Odpovedať
 6. nik@

  po 3 mesiacoch liečby som prestala používať maskaru! 🙂

  Odpovedať
 7. Marta

  môžete si ju kúpiť cez internet?

  Odpovedať
 8. Hanaaa

  Nič len test a opäť iba pozitívna spätná väzba! 🙂 Som taká zvedavá, ak je to skutočne efektívne;)

  Odpovedať
 9. ines

  Podľa môjho názoru je toto sérum bezpochyby najlepším sérom dostupným na trhu. Vyskúšala som ich už celkom pár a na každom z nich bolo niečo zlé. Jedno dokonca spravilo, že moje riasy rastú v podivných smeroch! Toto je určite najlepšie!

  Odpovedať
 10. Ivana

  Nie som si istý, či táto malá fľaša bude stačiť na celú liečbu

  Odpovedať
 11. Edita

  mala som dosť ba 6 mesiacov a to som hopoužívala každý deň

  Odpovedať
 12. Danika

  Myslím, že si ma konečne presvedčil, aby si ho kúpil: D

  Odpovedať
 13. este_ra

  Toto sérum som si kúpila po tom, čo som prečítal toľko recenzií. Je to dobré, ale povedala by som, že to nie je iné ako revitalash

  Odpovedať
 14. Marika T

  No, pre moje riasy to funguje oveľa lepšie ako reivitalash, a účinky trvajú dlhšie

  Odpovedať
 15. Tena90

  ďalšia kozmetika čo stojí za testovanie! nemôžem sa dočkať;)

  Odpovedať
 16. Veronika

  Práve som si ju objednal on-line, nemôžem sa dočkať, kým si to! 😉

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *