Najlepšie Beauty Tipy a triky

Najlepšie Beauty Tipy a triky
Všetci poznáme základné veci okolo make-upu, ale dnes vás skúsime naučiť niečo nové. Prinášame vám 10 trikov a tipov, ktoré vám uľahčia život.

Beauty Tipy21. Predtým ako si namaľujete oči, navlhčite kefku na make-up vodou alebo očnými kvapkami, aby lepšie absorbovala pigment. Farba tak bude jasnejšia a žiarivejšia aj na pokožke.
2. Ak vaše očné tiene alebo púder spadnú na zem a rozsypú sa, dajú sa opraviť tak, že na prášok nalejete alkohol. Keď vyschne farbičky by mali opäť stuhnúť.
3. Ak vaša maskara vysychá, jej životnosť sa dá predĺžiť tak, že zatvorenú tubu ponoríte na 5 minút do horúcej vody. Alebo skúste do tuby pridať pár kvapiek do oka a maskara bude ako nová.
4. Vyskúšajte rôzne návody – Urob si sám – namiesto kupovania drahých kozmetických výrobkov. Zmiešajte napríklad med s cukrom a pridajte voňavú esenciu. A máte hotový váš domáci píling.
5. Ak vaša drahá obľúbená maskara akurát došla, nekupujte novú. Masakru robí dobrou predovšetkým kvalitná kefka. A tak použite starú kefku do novej lacnejšej maskary a bude to rovnaké.
6. Tekutý podkladový makup si môžete nanášať pomocou kefky alebo končekov prstov, pretože takto spotrebujete oveľa menej makeupu ako keď ho nanášate špongiou. Špongia nasaje do seba príliš veľa a dochádza tak ku plytvaniu.
7. Predtým ako si dohodnete sedenie u kozmetičky alebo kaderníčky, pozrite sa napríklad na stránku groupon.com, alebo iné stránky, ktoré ponúkajú zľavové kupóny.

8. Ak si nemôžete dovoliť drahú kefku Sigma alebo Mac brush, pokojne používajte aj lacnejšiu, nie je taký rozdiel. Majú podobnú textúru ako štandardné štetce na make-up.
9. Objem rias zväčšíte nanesením detského púdra pred aplikáciou maskary. Zdvojnášobí to ich objem a tiež hustotu.
10. Vyrobte si sami svoj lak na nechty tak, že zmiešate staré očné tiene s bezfarebným lakom.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *