Najlepšia ceruzka na obočie. Ako ju nájsť? Pozrite si rebríček

Je ťažké uveriť tomu, že zvýrazňovanie a farbenie obočia ešte pred desiatimi rokmi nebolo samozrejmosťou. Našťastie sa produkty na obočie stali základom moderného líčenia. Dobrá ceruzka na obočie by mala mať svoje miesto v každej makeupovej taštičke. Ak voľba ceruzky nie je správna, make-up nikdy nebude tak krásny a presný, ako by mohol byť. Najlepšia ceruzka na obočie – je ťažké ju nájsť? S naším rebríčkom je všetko jednoduché!

Aká by mala byť najlepšia ceruzka?

Je ťažké nájsť dokonalý produkt na zafarbenie obočia? Aký by mal byť? Najdôležitejšie je, že sa má ľahko používať a jej výdrž. Hrot je tiež veľmi dôležitý: dobrá ceruzka nie je príliš mäkká alebo tvrdá, pretože nebude tak dobre kresliť a poskytne chabé výsledky.

Rozhodujúce je aj hľadisko farby– pri výbere sa držte neutrálnych alebo studených tónov, výsledný efekt je tak prirodzený a ceruzka nevyniká. Čím tenší hrot, tým precíznejší bude váš make-up a budete môcť dosiahnuť rôzne výsledky v líčení. Ďalšou vecou, ​​​​ktorú treba zvážiť, je otázka, či je ceruzka odporúčaná – recenzie sú dobrým zdrojom informácií o produkte, jeho účinnosti a výsledku, ktorý môžete očakávať.

Dôvody, prečo sa odporúča používať ceruzku na obočie pri líčení 

Gély, púdre a pomády môžu byť prospešné pri líčení. Ak by sme však mali vybrať len jeden produkt, našou voľbou by musela byť dobrá, spoľahlivá ceruzka na obočie, ktorú odporúča veľa spotrebiteľov. Je nenahraditeľná v každodennom líčení. Môžete ju použiť samostatne na vytvorenie celého looku, alebo len na dokreslenie ďalších chĺpkov. Moderné ceruzky sú oveľa presnejšie ako tie v minulosti! Dnes si vyberieme tú najlepšiu. Testovali sme viacero produktov, no v rebríčku je len zopár z nich – rozlíšili sme tie s najlepšími hrotmi, pigmentmi a dlhotrvajúcimi účinkami. Pozrite sa na ich a vyberte si tú najlepšiu pre vás!

Ceruzky na obočie – rebríček. Zoznámte sa s tými najlepšími!

1. Nanobrow EYEBROW PENCIL – najlepšia ceruzka na obočie

ceruzka na obočie nanobrow

Ceruzka Nanobrow určená na precízne líčenie je vynikajúcou voľbou pre všetky druhy obočia: husté aj tenké, huňaté aj riedke. Štyri krásne, veľmi prirodzené a rafinované farby majú neutrálne odtiene a pristanú každému typu obočia. Určite nájdete vhodnú farbu pre vás a keď ju použijete, zistíte, že je to vaša najlepšia ceruzka na obočie! Do ceruzky od Nanobrow sme sa zbláznili a sme si istí – ako aj mnohé iné ženy – že jej zostaneme verní a nikdy ju nevymeníme! Ceruzka na obočie od Nanobrow získala tisíce pozitívnych recenzií a fanúšikovia make-upu ju oceňujú. Má ultra jemnú presnú špičku správnej tvrdosti, dobre pigmentované farby a poskytuje dlhotrvajúci efekt. Je spoľahlivá!

Viac: nanobrow.sk

2. Anastasia Beverly hills Wiz – odporúčaná ceruzka na obočie

Keď sa Anastasia BH prvýkrát objavila na kozmetickom trhu, Brow Wiz sa stal témou, o ktorej všetci hovorili. Bola to jedna z prvých ceruziek, ktorá mala a popularizovala vysúvací hrot a kefku, pomocou ktorej môžete vyčesať prebytočný produkt. Produkt je prekvapivo dostupný v 12 odtieňoch! Ako si vybrať taký, ktorý vám bude vyhovovať? Áno, súhlasíme s tým, že to môže byť trochu ohromujúce. Ceruzka je skvelá, rafinovaná a na internete si vyslúžila veľa pozitívnych recenzií. Niektorí vizážisti ju používajú pravidelne. Je to spôsob ako si spraviť rýchly a jednoduchý make-up, ktorý vždy vyzerá pekne.

3. Fenty Beauty Brow MVP Ultra Fine Brow Pencil & Styler – slávna ceruzka na obočie

Sme si vedomí toho, že Rihanina značka Fenty Beauty je jednou z najznámejších kozmetických značiek na svete. Produkty Fenty Beauty sa stali rovnako populárne ako jeho zakladateľka. Výnimkou nie je ani ceruzka Ultra Fine Brow Pencil & Style. Je to dobrá ceruzka na obočie a je dostupná sa v 14 odtieňoch. Jej zloženie je vodeodolné a odolné voči rozmazaniu. Inovatívnym doplnkom je plochá kefka vynikajúca na miešanie produktu, česanie a úpravu chĺpkov. Niektorí hovoria, že jej nezvyčajný tvar je výhodou, iní majú iný názor – najmä tí ktorí majú tenšie obočie. Pre tých, ktorí majú červené, blond, hnedé a čierne vlasy, je jedna vec je istá; zaručene nájdete svoj perfektný odtieň vďaka širokej škále dostupných odtieňov.

4. Diorshow Brow Styler – prestížna ceruzka na obočie

Rafinovaná a krásne navrhnutá. Táto prestížna ceruzka na obočie má ultratenký hrot, ktorý je celkom presný. Pre mnohých je vysúvacia ceruzka na obočie nevyhnutnosťou. Ceruzka Diorshow je často predmetom diskusií a je odporúčaná, hoci jej cena má od dokonalosti ďaleko. Hrot sa pravdepodobne nezlomí, keď ho pritlačíte na kožu. Výrobca tvrdí, že produkt má jemné a veľmi prirodzené odtiene, ktoré vyhovujú všetkým druhom obočia. Po otestovaní si nemyslíme, že hnedý odtieň je veľmi neutrálny, pretože má teplé podtóny. Je to vyhovujúcejšie pre tých, ktorí majú gaštanové vlasy a chĺpky na obočí.

5. Benefit Cosmetics Precisely – ceruzka na obočie, ktorá rozprúdi diskusie

Benefit je značka, ktorá vyrába hlavne produkty určené na líčenie obočia. Ak hľadáte značku, kde ich majú v ponuke veľa, potom je Benefit a  Nanobrow práve pre vás! Ponúka širokú škálu produktov na úpravu a starostlivosť o obočie, ako aj odstraňovačov make-upu. Vráťme sa k ceruzke: jej hlavnou výhodou je vodeodolnosť. Ceruzka sa výborne nosí a vydrží celý deň. Tento presný produkt bol kedysi dosť slávny! Ďalším plusom sú farebné odtiene – nájdete medzi nimi dokonca aj červený odtieň! Hoci je jej veľkosť dosť malá, je veľmi pevná, takže sa nemusíte obávať, že sa ľahko zlomí. Aj keď nie je 100% dokonalá, zaslúži si miesto v našom rebríčku.

6. MAC Eyebrow Styler – dobrá ceruzka na obočie

Táto ceruzka na obočie nás prekvapila nezvyčajným voskovým zložením.   Obočie zafarbuje veľmi dobre a veľa ľudí ju opisuje jednoducho ako „dobrú ceruzku na obočie“. Značka ponúka 14 odtieňov, avšak väčšina profesionálnych vizážistov tvrdí, že len štyri z nich stoja za pozornosť: Fling, Lingering, Stud a Spiked. Ceruzka sa nerozmazáva, je vodeodolná a len ťažko sa odstraňuje. Špička je na skôr mäkkšia, na čo si niektorí ľudia budú musieť zvyknúť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *