Najlepší Make-Up

Ako nájsť ideálny odtieň rúžu? Túto otázku riešia mnohé z nás. Poznáme ako vyzerajú odtiene určené na tzv. nahý makeup, ale je ich toľko. Ako si vybrať? Je to prekvapivé, ale ak chcete nosiť nahý makeup, rúž nie je potrebné prispôsobiť farbe vašich pier, ale skôr si ho vyberajte podľa farby vašich ďasien. Keď si teda v obchode vyberáte rúž, široko sa na seba usmejte do zrkadla a zlaďte rúž s ďasnami.bestmakeup1

Dlhšie, hustejšie riasy sú super ale ako ich získať bez použitia umelých? Jedným z najefektívnejších trikov je detský púder. Dajte si ho pod maskaru a uvidíte ako vaše riasy naberú objem. Ešte lepší výsledok dosiahnete, ak si ho dáte medzi dve vrstvy maskary. Budete mať úžasné dlhé a husté riasy.
Detský púder má v oblasti kozmetiky univerzálne použitie, dá sa totiž použiť aj ako suchý šampón. Ak sa ponáhľate a nemáte čas si umyť vlasy a potom ešte fénovať, skúste vmasírovať trochu detského púdru do pokožky hlavy a potom vykefovať vlasy. Púder absorbuje prebytočnú mastnotu a vlasy budú vyzerať skvele.

Skúste si pri aplikácii maskary podržať nad alebo pod riasami tvrdý papier. Takto sa vám nikdy masakra neotlačí na viečko ani pod oko v prípade spodných rias.

Mále malé a tenké pery? Ako ich zväčšiť šikovným trikom za pár sekúnd? Pridajte do lesku na pery pár kvapiek pepermintového oleja a potraste, aby sa rozmiešal. Ak vám táto vôňa nevyhovuje, použite škoricový. Vďaka tomuto triku budú vaše pery vyzerať úžasne a navyše budú aj príjemne voňať.

Ak máte radi očné tiene a chcete ich zvýrazniť, použite bielu očnú linku alebo svetlý podkladový krém. Takto sa ich farby rozjasnia a budú doslova žiariť. Pri aplikácii tieňov navlhčite viečko vodou, aby sa pigment lepšie prilepil a zvýraznil.bestmakeup2

Toto je perfektný trik pre tých, čo chcú mať dlhé riasy. Ak si ich natáčate pomocou oceľových klieštikov, skúste ich predtým nahriať fénom na vlasy. Dávajte pozor, aby ste sa nepopálili. Nahriate klieštiky budú ako kulma a riasy vydržia zatočené po celý deň.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *