Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel. Výnimočne veľká porcia hydratácie pre každého

Všestranný produkt na starostlivosť o pleť, ktorý sa hodí pre každého, bez ohľadu na typ pleti, vek alebo ročné obdobie. Je to Maltese Honey Body Cream od spoločnosti Ghasel, kozmetika na báze najsladšieho maltského medu na svete.

Kozmetické produkty z rady starostlivosti o pleť Ghasel sú vysoko kvalitné a majú biostimulačné účinky. Zlepšujú vzhľad pokožky aj jej farbu, pokožka je chránená pred poškodením a UV žiarením. Tento jedinečný telový krém od Ghasel je bohatý na dôležité vitamíny, ako sú E a B12, rastlinné extrakty, avokádový olej a mnoho ďalších aktívnych zložiek, ktoré sú zárukou hĺbkovej výživy a hydratácie pokožky.

Maltese Honey Body Cream

Tento krém dosahuje veľkolepé výsledky a zanecháva pokožku hydratovanú po dobu 24 hodín. Už po prvom použití pocítite, že bude vaša pokožka jemná ako zamat a prirodzene žiarivá. Maltézsky med upokojuje podráždenie a jeho vlastnosti proti starnutiu tiež účinne pôsobia na extrémne poškodenú a unavenú pokožku.

Prípravok od Ghasel je bohatý na starostlivo vybrané látky, ktoré sa výborne starajú o každý typ pleti. Podporuje regeneráciu, odstraňuje zápal a je kľúčovým pomocníkom v boji proti akné a iným kožným nedokonalostiam. Med urýchľuje regeneráciu pokožky, spevňuje ju a znižuje pravdepodobnosť, že sa na nej objavia strie a celulitída.

Krém na báze prírodného medu od spoločnosti Ghasel

Maltese Honey Body Cream od Ghasel má ľahké zloženie, takže sa rýchlo vstrebáva bez toho, aby na pokožke zanechal mastnú vrstvu. Je ideálny na zvlhčenie zrelej, suchej pokožky.

V tomto jedinečnom maltskom kréme sa nachádza mnoho prírodných účinných látok, ktoré pozitívne ovplyvňujú náš vzhľad, napríklad:

telové mlieko s medom
  • Maltský med – zvlhčuje aj extrémne suchú pokožku, pomáha zbaviť sa kožných poranení, vyrovnáva tón pleti
  • Bambucké maslo – prírodná zvláčňujúca látka, ktorá chráni pokožku pred stratou vody
  • Avokádový olej – regeneruje a udržiava rovnováhu vody v pokožke, chráni ju pred vonkajšími faktormi
  • Extrakt z koreňa ibiša lekárskeho – má antibakteriálne a protizápalové účinky, upokojuje a uvoľňuje pri podráždení, zanecháva pokožku hladkú a príjemnú na dotyk
  • Rastlinné extrakty – chránia pred UV žiarením a nepriaznivými vplyvmi prostredia, ako je chlad, vietor, smog, prach a nečistoty.

Maltese Honey Body Cream od Ghasel má výnimočné hydratačné účinky, pretože jeho hlavnou zložkou je med z Malty. Ten je bohatý na vitamíny, minerály, flavonoidy a tokoferoly, ktoré pôsobia proti starnutiu pokožky. Sladká, jemná vôňa vám navodí pocit maximálneho pohodlia.

Krém od spoločnosti Ghasel si vyslúžil veľa pozitívnych hodnotení na internete

„Toto je najlepší krém, aký som kedy vyskúšala. Moja pokožka je hydratovaná 24 hodín denne. Každý deň sa teším na jeho jemnú medovú vôňu. Skvele pôsobí na moju citlivú, alergickú pokožku. Vrelo ho odporúčam!“ – Luiza, 34 rokov

„Výrobky od Ghasel skutočne upokojujú pokožku. Telový krém bol obzvlášť užitočný, pretože som potrebovala okamžitú hydratáciu. Nikdy predtým som nemala taký dobrý a účinný prípravok na starostlivosť o pleť,“ – Ala, 29 rokov

telové mlieko s medom

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *