Lashode ako nový (lepší) spôsob úpravy rias

Vzhľad maximálne hrubých a dlhých rias bez falošných predĺžení? Lashcode mascara je nová dimenzia každodenného štýlovania rias, ktorý je teraz ešte ľahší. Je to úžasný spôsob, ako získať magnetizujúci vzhľad vďaka najlepším zložkám a presnej silikónovej špirále.

Lachscode mascara ukazuje ženám spôsob, ako sa cítiť dobre. Nikto nemôže bez povšimnutia prechádzať okolo definovaného vzhľadu s dlhotrvajúcim a elegantným očným make-upom. Zamatová zmes Lashcode je synergia vzácnych výživných látok a práškových pigmentov. Všetko pre efekt nekonečných rias!

NOVÁ METÓDA STYLINGU RIAS

Precízna kefka Lashcode úžasne oddeľuje riasy, pokrývajúc aj tie najkratšie riasy, ktoré sa nachádzajú v rohoch očí, zdvíhajú ich a zanechávajú ich stočené.

Lashcode má jediný taký aplikátor, ergonomická kefa s veľkosťou prispôsobenou každej riase. Špirála je vyrobená zo silikónu najvyššej kvality, vďaka ktorému si štetec udržuje rovnováhu medzi pružnosťou a tuhosťou. Na jednej strane pre jednoduché ovládanie a na druhej strane pre ideálne oddelenie rias.

Aplikátor má rad drážok a silikónových štetín rôznej dĺžky a správnej hustoty. Z tohto dôvodu môžu byť riasy pokryté perfektnou vrstvou zamatovej formuly každým prechodom štetca. Taktiež sú riasy dlhšie a silnejšie. To je dôvod, prečo Lashcode maskara prináša prirodzený a nie zveličený účinok expresívneho make-upu definujúci očí.

Precízne vyvinutý vzorec Lashcode fixuje krivku, definuje riasy intenzívnou čiernou farbou, rozšírením a zahusťovaním.

Krémový vzorec Lashcode zapadá do presnej špirály, aby získal dlhotrvajúce účinky. Presné oddelenie rias, výrazne zakrivené a definované riasy získavajú a udržujú dokonalý tvar po dlhé hodiny. Make-up sa zachováva 24 hodín bez odlupovania a šmúh.

Unikátna technológia Lashcode obohatená o vzorec vyhladzovania rias pomáha vlasom získať pružnosť a lesk, ľahko sa oddelia a stanú sa jemné na dotyk. Lashcode prináša najdôležitejšie bohatstvo tváre ženy, čo je vzhľad. Maskara ju definuje s množstvom hrubých rias čiernej farby. Jedná sa o jednu z mála maskár, ktoré tvarujú riasy, načrtávajú obrysy očí a poskytujú maximálne rozšírenie, zahustenie a zakrivenie.

Zmes výživných látok Lashcode po dobu 24 hodín preniká do koreňov, ktorým dodáva vlhkosť, posilňuje, regeneruje a urýchľuje ich rast.

Lashcode maskara obsahuje súbor prírodných látok určenými na starostlivosž. Ak by nebolo ich, maskara by nebol taký úžasný make-up umelec. Okrem toho podporuje prirodzený cyklus rastu rias, stará sa o ich správnu vlhkosť, posilňuje, regeneruje a obnovuje poškodenú štruktúru. Navyše, maskara poskytuje úplnú ochranu proti vráskam. Kvôli citlivým riasam bola obohatená receptúra Lashcode:

 • Výťažok z koreňa Scutellaria baicalensis,
 • extrakt z pšeničných výhonkov, extrakt zo sóje,
 • pro-vitamín B5 (panthenol),
 • vitamín E (takzvaný vitamín mladosti)
 • arginín (prírodná aminokyselina).

19 komentárov “Lashode ako nový (lepší) spôsob úpravy rias”

 1. Monica

  V skutočnosti maximálne rozširuje a dodáva telo riasam. Testovala som riasenku na mojich krátkych a tenkých riasacg;)

  Odpovedať
 2. zetzet

  čo je to Bajkalin?

  Odpovedať
 3. Irmina

  môžete zahodiť natáčky na riasy, pretože riasenka vykrúca riasy a kefka sa dostane do rohov očí. skvelá riasenka! <3

  Odpovedať
 4. západslnka99

  dievčatá, poznáte nejaké vodeodolné maskary, ktoré natáčajú riasy?

  Odpovedať
 5. KataS

  Vidím, že táto riasenka má prírodné zložky, ale viete, či ju môžu aplikovať, keď trpím alergiou a iní ľudia s nadmernou citlivosťou?

  Odpovedať
 6. s.h.e.

  Som alergická na mnohé kozmetické prípravky, ale táto konkrétna riasenka ma nedráždi. vo všeobecnosti som veľmi spokojná, ja môžem odporučiť tento produkt aj ďalším alergikom

  Odpovedať
 7. Yolana

  Milujem túto riasenku, veľmi pohodlné použitie, krásne definuje riasy a zostáva na nich dlho, dokonca aj keď plačete :), ale ľahko sa odstráni. Bolo by pekné, keby stála menej, ale chápem, že musíte platiť viac za tento druh kvality.

  Odpovedať
 8. Shhhhhh ...

  Presne. Zdôrazňujeme, že táto maska ​​je veľmi efektívna

  Odpovedať
 9. KrásnaJo

  Testovala som túto kozmetiku a v podstate som spokojná. Zlepšuje vzhľad očí, vzhľad sa stáva viac definovaným. Oddeľuje riasy bez ohľadu na to, koľko vrstiev ste aplikovali. Jedinou nevýhodou, aspoň z mojej strany, je dostupnosť. Nemôžete si preskúmať riasenku v každom obchode, používať tester alebo len pozrieť na štetec, farbu .. Mimochodom, odporúčam tento výrobok

  Odpovedať
 10. edita77

  Osobne to nepovažujem za nepríjemné, pretože väčšinu kozmetiky kupujem cez internet. Považujem práve cenu za nevýhodu

  Odpovedať
 11. Loca_

  Moji priatelia sa ma pýtali, či som mala falošné predĺženie:) Myslím, že to hovorí veľa o riasenke 🙂

  Odpovedať
 12. Alica28

  Navrhujem kúpiť túto riasenku. Jedna z najlepších maskár, akú som kedy mal.

  Odpovedať
 13. gret@

  pre mňa táto riasenka vyhráva nad inými maskarami vďaka svojej hlbokej čiernej a matnej farbe. Nechcem ani spomenúť tú dlhú životnosť, pretože zatieni všetky maskary, ktoré som kedy používala. Momentálne používam druhú tubu a určite to nie je posledná 🙂

  Odpovedať
 14. Anna92

  Úplne súhlasím! Zostávajú zvyšky, ktoré zanechávajú ostatné maskary, ale to nie je prípad Lashcode.

  Odpovedať
 15. HlavaSprostá

  Myslím, že najodolnejšie sú vodotesné maskary …

  Odpovedať
 16. Táňa

  Dievčatá, prosím, povedzte mi, čo sa to týka týchto látok, aké majú účinky? som zvedavý, či tento výrobok naozaj funguje ako skutočné sérum na riasy

  Odpovedať
 17. hrad_z_piesku

  Všimol som si, že pretože som použila maskaru, asi 3 týždne alebo tak, som nestratila toľko rias, ako keď som ju nepoužívala, takže pravdepodobne posilnila moje riasy

  Odpovedať
 18. vacsi_zivot

  to isté tu 🙂

  Odpovedať
 19. Kalandra

  dlhotrvajúca, definuje dobre, má silné farby, ale tieto vlastnosti neznamenajú výnimočný produkto. Podľa mňa, je rovnako dobrá, ako mnohé podobné maskary.

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *