Lashcode, to je najrýchlejšie účinkujúce sérum pre rast mihalníc

Sérum na mihalnice sa už stalo doslova ikonickým produktom: prinieslo revolúciu do starostlivosti o riasy, pričom ich vyživuje po tom, ako boli dlhšiu dobu zanedbávané. Dnes nielenže dokážeme mihalnice regenerovať, ale takisto môžeme zväčšiť ich objem a predĺžiť ich bez toho, aby sme museli zavítať do profesionálneho salónu. Aké je tajomstvo tohto účinného séra?

Lashcode Eyelash Serum – najväčšie výhody

Hľadáte prípravok, ktorý rýchlo zaberá, aby vás nesklamal a neodradil už po dvoch týždňoch? Toto sa vám s Lashcode nestane. Jeho účinky uvidíte už po približne 14 dňoch: riasy sú silnejšie, hustejšie a tmavšie, navyše prestanú vypadávať, sú lepšie vyživené a vyzerajú zdravšie. Sú pripravené rásť!

Už po mesiaci sa v zrkadle nespoznáte! Vaše mihalnice budú dlhšie a plnšie, pretože dokonca aj tie najmenšie riasy krásne narastú do dĺžky. Tento vzhľad vašich mihalníc vás úplne ohromí!

Lashcode Eyelash Serum pre aktiváciu rastu

Lashcode dodáva mihalniciam všetko, čo potrebujú pre zdravý a intenzívny rast. Dokonalé zloženie pôsobí priamo na folikuly; inými slovami posilňuje riasy od korienkov. Vďaka tomu majú energiu na to, aby narástli krajšie, dlhšie, hustejšie.

Už po pár týždňoch narastú do maximálnej dĺžky, zatiaľ čo Lashcode zaručí, že budú aj naďalej zdravé, silné, úžasne vyzerajúce a dlhé. Jediné, čo musíte urobiť, je používať ho dva až trikrát týždenne.

Lashcode Eyelash Serum pre extra objem

Hustejšie mihalnice dosahuje sérum vďaka tomu, že účinkuje na každú jednu riasu bez výnimiek. Lashcode posilňuje tiež tie folikuly, ktoré „spia“ a už dlho sa nedostali do fázy rastu. Vďaka tomu narastie mnoho nových mihalníc a riasy budú vyzerať plnšie a hustejšie.

Vaše vlastné mihalnice, ktoré budú objemné a úžasné ako nikdy predtým bez návštevy profesionálneho salónu a umelých rias – taký účinok dosiahnete len vďaka Lashcode!

Lashcode Eyelash Serum pre zastavenia vypadávania rias

Lashcode spomaľuje stratu mihalníc. Slabé folikuly už nebudú pre vás problémom. Rozlúčte sa s vypadnutými mihalnicami na vatovom tampóniku – dokonca ani silné šúchanie očí už vaše riasy nepoškodí, pretože budú chránené pred mechanickým a environmentálnym poškodením (vietor, mínusové teploty, teplo, znečistenie, slnečné žiarenie).

Ako sa Lashcode Eyelash Serum používa?

Lashcode sa používa veľmi jednoducho a ľahko. Jeho aplikácia sa rýchlo stane súčasťou vašej každodennej rutiny, ako napríklad umývanie zubov alebo vlasov. Ako sa toto sérum používa?

  1.  Každý večer po dôkladnom odlíčení ho aplikujte na viečka – presne na líniu rias ku korienkom, ako by ste používali ceruzku na oči. Aplikátor v tvare ceruzky vám používanie uľahčí – stačí jeden ťah a je to!
  2. Sérum sa veľmi rýchlo vstrebáva, takže sa takmer okamžite môžete posunúť k ďalším krokom vašej rutiny.

Lashcode môžete používať ráno, ak vám to viac vyhovuje – aplikujte ho na čisté očné viečka pred líčením. Ak používate kontaktné šošovky, sérum môžete takisto používať – len si ich vyberte pred tým, ako Lashcode na viečka nanesiete.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *