Krásny pohľad s klastrovými mihalnicami od Nanolash – DIY Lash Extensions!

Krásne a dlhé mihalnice len za 10 minút? To je sen každej ženy. Matka príroda naneštastie nebola k nám všetkým v tomto smere veľmi štedrá. Na opravu drobných nedokonalostí na mihalniciach môžeme využiť dostupné riešenia. Klastrové riasy od Nanolash – DIY Lash Extensions sú jedno také riešenie!

Prečo sú DIY Lash Extensions od Nanolash čoraz populárnejšie?

Nepochybujeme o tom, že každá žena už vyskúšala rôzne produkty na riasy. Zvyčajne najprv vyskúšajú rôzne špirály a kondicionéry, ktoré majú vyživovať mihalnice a stimulovať ich rast. Bohužiaľ, pri týchto typoch kozmetiky môžu byť účinky len dočasné alebo sa dostavia až po dlhom čakaní.

Mihalnice patria k najdôležitejším črtám tváre. Vďaka nim si môžete nielen zvýrazniť oči, ale si tiež môžete spraviť tajomnejší a výraznejší vzhľad.

Doteraz sa zdali semi-permanentné falošné mihalnice byť najlepším riešením. Ženy si však rýchlo uvedomili, že sú nielen drahé, ale aj časovo náročné.

Preto sa domácemu predlžovaniu rias venuje v poslednej dobe čoraz viac pozornosti! Tieto klastrové mihalnice na domáce použitie majú mnoho výhod. Vyzdvihneme napríklad tieto výhody:

  • mäkkosť a ľahkosť – nikto si ani nevšimne, že používate tieto hotové klastrové riasy na domáce použitie;
  • umožňujú jednoduché a rýchle predĺženie mihalníc doma – aplikácia trvá len 10 minút;
  • dlho vydržia – váš nový look môže vydržať až 5 dní;
  • dokonalosť – DIY Lash Extensions sú navrhnuté tak, aby dokonale napodobnili vaše prirodzené mihalnice.

Keď vezmeme do úvahy všetky tieto výhody, niet divu, prečo sa toľko žien rozhodlo vyskúšať domáce predlžovanie rias!

nanolash diy lash extensions

Aké verzie ponúkajú DIY Lash Extensions?

Na webovej stránke značky Nanolash, tvorcu DIY Lash Extensions, nájdete mnoho verzií klastrových mihalníc na domáce použitie. Sú zabalené v jedinom puzdre. Obsahuje 36 klastrových mihalníc v 8 štýloch, z ktorých si môžete vybrať. A v každom štýle sú na výber 3 dĺžky: 10 mm, 12 mm a 14 mm.

S týmito klastrovými mihalnicami si môžete vytvoriť vzhľad mihalníc typu Hollywood Volume, ale aj jemnú verziu, ideálnu na každodenné nosenie.

Tiež si môžete zakúpiť kompletnú sadu na domáce predlžovanie rias. Okrem samotných mihalníc obsahuje aj ďalšie doplnky, s ktorými si ľahko predĺžite mihalnice aj sama.

Súprava obsahuje:

  • Nanolash bonder – tento čierny roztok vám umožní nalepiť klastre a zjednotiť farbu mihalníc;
  • Nanolash remover – tento roztok rozpúšťa bonder a hravo odstráni falošné mihalnice;
  • Nanolash sealer – odstráni lepkavý povlak, ktorý zanecháva bonder;
  • nástroj na nanášanie mihalníc.

Ako nanášať DIY Lash Extensions doma?

Nasadenie klastrových rias od Nanolash trvá len 10 minút. Nezáleží na tom, či v tom máte prax. Proces nasadenia mihalníc začína vrstvou bondru. Musíte počkať asi 30-60 sekúnd, kým bude dobre lepiť. Potom pomocou aplikátora rias naneste klaster pod prírodné riasy, asi 1 mm od línie mihalníc. Potom už len pretrite hotový look sealerom.

Väčšinou treba použiť 4 alebo 5 klastrov na jednu aplikáciu, v závislosti od toho, aký výsledok chcete dosiahnuť. Kompletný styling mihalníc by mal vydržať až 5 dní.

DIY Lash Extensions – inovácia v stylingu mihalníc

DIY Eyelash Extensions je prémiový produkt, ktorý je medzi ženami čoraz obľúbenejší. S jemnými a ľahkými klastrami si spravíte celý proces za necelých 10 minút.

Konečne už nebudete musieť chodiť do kozmetického salónu. DIY Lash Extensions sú špecificky navrhnuté na domáce použitie. Tieto falošné mihalnice sú dokonale prispôsobené tvaru oka a napodobňujú prírodné riasy.

S DIY Eyelash Extensions na domáce použitie môže každá žena zmeniť svoj výzor len za 10 minút!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *