Je možné získať dokonalé obočie už za 4 týždne? Zoznámte sa s Nanobrow!

Ženy odjakživa snívali o krásnom obočí, aj keď sa ideál krásy skoro každou dekádou mení. Aké obočie je v súčasnosti považované za atraktívne? Ako sa oň postarať a dodať mu ten správny tvar? Odpovede na tieto a mnohé ďalšie otázky zistite so značkou Nanobrow.

Ešte pred niekoľkými dekádami si ženy zvykli holiť obočie, aby si ich tak mohli vytvarovať podľa svojich predstáv. Zvykli si kresliť tenké čierne čiary, ktoré sa podobali obočiu. Dnes sa už snažíme o dosiahnutie skôr prirodzenejšieho vzhľadu obočia a zameriavame sa na zvýraznenie krásy nášho vlastného obočia práve takými výrobkami, akým je Nanobrow.

Prečo je starostlivosť o obočie dôležitá?

V snahe o získanie dokonalého obočia zvyčajne siahame po make-upových produktoch. Svojmu obočiu sa snažíme dodať ten správny tvar pomocou ceruzky či tieňa na obočie, a skryť tak niektoré drobné nedokonalosti. Je to však chyba! Obočie, vlasy ako aj pokožka si vyžadujú náležitú starostlivosť. Jedine správne vyživené a hydratované obočie bude rásť krásne husté a hrubé.

Pamätajte, že dobré sérum na obočie je produkt, ktorý obočie skrášľuje, regeneruje a chráni pred škodlivými faktormi, ako sú napríklad:

 • nadmerný stres,
 • enviromentálne znečistenie,
 • preťaženie make-upovými produktmi
 • fotostarnutie.

Ako sa starať o obočie?

Jednoznačne s produktom akým je Nanobrow. Ide o profesionálne sérum na obočie, ktoré dokáže v krátkom čase zregenerovať vaše obočie a zvýrazniť jeho prirodzenú krásu.

Existuje mnoho domácich prípravkov na obočie, akým je napríklad ricínový olej. Je to lacnejšia alternatíva k používaniu profesionálnych výrobkov, ale cena tu tiež naznačuje aj nízku kvalitu. Ricínový olej nestačí na podporu rastu obočia. Má tiež hustú konzistenciu, ktorá sa ťažko absorbuje. Je to však možné zjednodušiť!

Najlepší kondicionér na obočie

Ktorý kondicionér na obočie je ten najlepší? Ktorý z nich stojí za kúpu? Pred výberom produktu skontrolujte tri veci: zloženie, aplikátor, pôsobenie.

Nanobrow je najlepší zo všetkých produktov starostlivosti, ktoré boli vytvorené na tenké, riedke a vypadávajúce obočie. Čo z neho robí to najlepšie sérum na obočie na trhu?

 1. Obsahuje jedinečnú sadu starostlivých zložiek.
 2. Pracuje zvnútra, nakoľko posilňuje vlasové cibuľky.
 3. Je vybavený pohodlným a ľahko používateľným aplikátorom.
 4. Dokáže zmeniť vzhľad obočia už za pár týždňov.
 5. Má jemnú receptúru.

Ako funguje Nanobrow?

Účinnosť Nanobrowu je založená na kombinácii tých najkvalitnejších rastlinných výťažkov a hydratačných a regeneračných látok: Baikaleín, výťažky zo sójových a pšeničných klíčkov, arginín, panthenol, glycerín, ženšenový výťažok, a mnohé ďalšie. Ich kombinácia v Nanobrowe je doslova majstrovským dielom. Výsledkom je krásne a husté obočie už za 3-4 týždne.

Čo je podstatné, že sa Nanobrow vstrebáva okamžite po aplikácii. Týmto spôsobom pôsobí priamo na vlasové cibuľky. To znamená, že na získanie hustého, pružného, tmavého a dlhého obočia postačí iba zopár týždňov.

Výsledkom pravidelného používania Nanobrow je, že:

 • obočie nadmerne nevypadáva,
 • chĺpky obočia sú hrubšie a výraznejšie,
 • nie je potrebné si obočie maľovať každý deň.

Aplikácia v dvoch krokoch

Najväčšou výhodou Nanobrowu je jeho bezproblémová aplikácia. S použitím dokonale navrhnutého aplikátora s mäkkou špičkou sa dá sérum naniesť veľmi rýchlo a precízne. Celý proces netrvá dlhšie ako 2 minúty, stačí postupovať podľa týchto dvoch krokov:

 • krok 1: dôkladne si odstráňte make-up a vysušte si pokožku,
 • krok 2: na obočie naneste malé množstvo séra… a voilà!

21 komentárov “Je možné získať dokonalé obočie už za 4 týždne? Zoznámte sa s Nanobrow!”

 1. Mariana

  Starostlivosť o obočie v dvoch krokoch, to sa mi páči! 🙂

  Odpovedať
 2. dievča kvetov

  To je moje sérum na obočie! <3 Odporúčam ho každému, kto má riedke obočie. Make-up viac nebude potrebný.

  Odpovedať
 3. sofia

  Iba 3 týždne?! Keď som používala Librow, musela som si počkať mesiac na to, aby som zbadala akékoľvek zmeny… 😮

  Odpovedať
 4. Blanka

  Mám „supercitlivú“ pokožku, ktorá reaguje takmer na každý podnet alergickou reakciou. Bola som milo prekvapená, že s Nanobrowom sa nič také nestalo. Mohla som ho používať bez akýchkoľvek problémov celý mesiac a tie účinky.. SENZÁCIA!

  Odpovedať
 5. Emília

  Moja babička si do dnešného dňa kreslí obočie ako dve tenké linky…vyzerá to trocha zvláštne. Ja som skôr fanúšikom plného hustého obočia.

  Odpovedať
 6. žena

  Vôbec som netušila, že odličovacie prípravky dokážu narobiť toľkú škodu na obočí :((

  Odpovedať
 7. Monika

  Aplikácia je taká jednoduchá a účinky také úžasné, až som z toho v šoku! Skvelé ošetrenie obočia, ktoré funguje rýchlo a tou najprirodzenejšou cestou.

  Odpovedať
 8. mi-amore

  Umelecké dielo je výstižné slovo. 🙂 Žiadne iné sérum na obočie, ktoré som vyskúšala, nefungovalo tak rýchlo ako Nanobrow!

  Odpovedať
 9. Daniela33

  Vrelo odporúčam. Nanobrowu dávam 10 z 10, pertože sa jedná o skutočne skvelé a efektívne sérum, ktoré sa navyše ľahko používa.

  Odpovedať
 10. revolúcia

  Najlepšie sérum. Dokonale tvaruje obočie a to zloženie je jednoducho famózne

  Odpovedať
 11. Katarína Valentová

  Znie to všetko dobre, ale pozrela som sa na webovú stránku a tá cena ma tak trocha vydesila. Nie každý si môže dovoliť takýto druh luxusu.

  Odpovedať
  • Olívia Olah

   Uvedomuješ si, že sú aj oeľa drahšie séra na obočie ako je toto? Podľa môjho názoru je cena 100% odrazom kvality, prísad a účinkov. Okrem toho, môžeš si kúpiť viac kusov, čo ťa vyjde lacnejšie, napr. máš poštovné zadarmo 🙂

   Odpovedať
 12. Katka

  OPLATÍ SA!!

  Odpovedať
 13. madam

  mám riedke obočie, ktoré mi neustále vypadáva. vedel by mi nanobrow pomôcť?

  Odpovedať
 14. Verča

  Pre mňa je to to najlepšie sérum na obočie. Pracuje zvnútra, takže účinky sú dlhotrvácnejšie a výraznejšie. A k tomu všetkému sa používa extrémne ľahko. Skúste ho, oplatí sa to!

  Odpovedať
 15. Jolanda

  Používala som ricínový olej, ale jeho aplikácia a celé to zdĺhavé čakanie na nejaké účinky bolo vyčerpávajúce. Kondicionér na obočie je oveľa lepšou voľbou.

  Odpovedať
 16. cudzinec

  vau! nedávno som si ho zaobstarala a som s ním veľmi spokojná :))

  Odpovedať
 17. Maja

  Rada by som tu a teraz spravila jedno vyhlásenie, že mám KONEČNE NORMÁLNE OBOČIE!

  Odpovedať
 18. spokojná

  Wow, super cena za tie účinky a skvelé prísady!

  Odpovedať
 19. Dominika

  Top kvalita a čo viac, funguje úžasne. Za 3 týždne mi dorástlo obočie a to som si už ani nemyslela, že by to bolo ešte možné!

  Odpovedať
 20. Magda

  Trocha drahé…

  Odpovedať

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *