Hľadáte ten najbezpečnejší spôsob, ako si vyfénovať vlasy? Vyskúšali ste už Nanoil Heat Protectant Spray?

Vysoké teploty majú na vlasy rovnaký deštruktívny účinok ako niektoré populárne salónové procedúry, ako je melír a farbenie. Ak si radi a pravidelne upravujete vlasy pomocou vysokých teplôt, bolo by múdre porozmýšľať o tom, žeby ste do svojho kozmetického rituálu zaradili aj nejaký sprej na ochranu pred teplom.

Je pravdou, že keď chcete mať vlasy neustále v bezpečí, je to náročné dosiahnuť. To neplatí vtedy, keď máte poruke sprej od Nanoilu – produkt, ktorý vám poskytne počas horúceho stylingu adekvátnu ochranu. Nanoil Heat Protectant Spray je jeden z troch ľahkých kozmetických sprejov, ktorý posilňuje vlasy a chráni ich pred teplom od stylingových prístrojov. Zaujalo vás to? Pokračujte v čítaní!

Vysoké teploty a ich efekt na vlasy

Vedeli ste, že keď sa kaderníčok a vlasových stylistov opýtate, aké sú najničivejšie faktory pre vlasy, tak spomenú vysoké teploty? Nie je rozdiel v tom, či máte jemné alebo hrubé vlasy, silné alebo náchylné na poškodenie, farbené alebo prirodzené – bez silnej ochrany pred teplom sa vlasy vysušia, stanú sa lámavými a zničia sa. To znamená, že musíte dať vlasom profesionálnu ochranu pred horúcimi stylingovými prístrojmi a dokonca aj pred slnkom. Preto by ste mali mať po ruke top účinný sprej na ochranu vlasov pred teplom. Úplne vám stačí siahnuť po produkte, ako je Nanoil Heat Protectant Spray a vlasy budete mať chránené. Nemusíte mať už viac pocit viny zakaždým, keď použijete fén alebo žehličku na vlasy!

sprej na ochranu pred teplom Nanoil

Prečo je Nanoil Heat Protectant Spray taký dobrý?

Momentálne je to top sprej s výbornými recenziami, ktorý ponúka ochranu pred teplotou až do 220°C. Súčasne zlepšuje vzhľad vlasov, lebo sa zameriava na ich posilnenie. Ako to robí? Nanoil Heat Protectant Spray dodáva hydratáciu a podporuje krásu vlasov. Po analýze zoznamu ingrediencií sa zdá, že Nanoil sprej je viacúčelový produkt, ktorý spája kvality tužidla na vlasy, vyhladzujúcej emulzie a dokonca aj kondicionéru. Nanoil Heat Protectant Spray podporuje zacelenie vlasov a zvyšuje ich lesk, lebo je obohatený o vyživujúce hodvábne proteíny. Nanoil Heat Protectant Spray skutočne chráni vlasy, uľahčuje ich styling, vyživuje a pomáha vám získať nádherné vlasy!

Nanoil Heat Protectant Spray: Maximum benefitov pre zdravé vlasy

Nie je na škodu poznať kľúčové benefity Nanoil Heat Protectant Spray, aby ste pochopili, že nemá konkurenciu, lebo dokáže zvládnuť niekoľko úloh naraz!

  • Chráni vlasy pred extrémne horúcimi teplotami.
  • Vyhladzuje kutikulu, čím udrží vodu vnútri vlasu.
  • Uľahčuje styling a rozčesávanie vlasov.
  • Bojuje proti krepovitosti vlasov a statickej elektrine.
  • Vlasy ostávajú super jemné na dotyk.
  • Vydrží dlho a má príjemnú vôňu.
  • Je ľahký, čo zníži riziko spľasnutých vlasov.
  • Zvyšuje lesk a elasticitu vlasov.

POZNÁMKA!

Ak si často fénujete vlasy, nezabudnite na to, že si ich musíte chrániť pred vysokými teplotami, a teda používať sprej na ochranu pred teplom. Tento produkt vytvorí na povrchu vlasu ľahký film, ktorý nedovolí, aby sa voda odparila. To znamená, že sprej na ochranu pred teplom zabraňuje tomu, aby sa vlasy stali krehké a lámavé. Nezáleží na tom, či máte vlasy hrubé alebo jemné – Nanoil Heat Protectant Spray je účinný na všetky typy vlasov.

Nanoil sprej na ochranu pred teplom dostupný v oficiálnom obchode

Najpohodlnejší spôsob nakupovania je taký, pri ktorom nemusíte odísť z domu. Nanoil to vie, a preto sú jeho produkty dostupné online. Navštívte www.nanoil.sk a objavte celú radu vlasových produktov: micelárne šampóny, masky na vlasy, bezoplachové kondicionéry a iné. Vytvorte si svoj vlastný vlasový plán.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *