Highlighting Foam Strips: Top kvalita pre vašich klientov

Penové pásiky na melírovanie vlasov: Top kvalita pre vašich klientov
ColorCuts vyrába výnimočné základné kadernícke potreby pre každý kadernícky salón. 
Vhodné na všetky typy vlasov, minimalizujú riziko mechanického a tepelného poškodenia. Poskytnite svojim klientom prvotriedne služby!

Maltská značka ColorCuts práve na trh uviedla unikátne termálne pásiky na farbenie a melírovanie vlasov. Používaním týchto pásikov môžete ušetriť peniaze! Tento biodegradovateľný a ekologický produkt je možné prať v práčke po každom použití až tri krát.

Pásiky sú už hotové a nastrihané, uložené v praktickom boxe a uľahčujú farbenie vlasov aj netrénovaným kaderníkom. Každý pásik môžete rýchlo vytiahnuť a farbenie máte hotové za malú chvíľku. Penové pásiky vlasy nezničia, pretože umožňujú cirkuláciu vzduchu medzi jednotlivými vrstvami.

Highlighting Foam Strips pre váš kadernícky salón

Biologicky odbúrateľný a ekologický materiál je spojením inovácie a udržateľnosti. Prestaňte svet zahlcovať plastom a berte ohľad na naše životné prostredie! Fanúšikovia konceptu zero-waste budú túto vychytávku milovať, lebo sa nemusia po každom použití vyhodiť – jeden balík vám vydrží skutočne dlho.

colorcuts vlasové fólie na melír

ColorCuts penové pásiky sa príjemne používajú. Už nemusíte strácať čas strihaním alobalu. To bola nočná mora! Hliníková fólia vám zničí a spáli vlasy a okrem toho sa počas farbenia skĺzava dole z vlasov. Highlighting Foam Strips na vlasoch ostávajú počas celého procesu farbenia. Silná priľnavosť vám zaručí, že pásik bude držať pevne pri korienkoch vlasov.

Farebné pásiky nie sú len krásne na pohľad. Majú aj inú funkciu. Keď používate pri farbení viac odtieňov farby, tak si nimi jednotlivé farby môžete označiť.  Týmto spôsobom budete presne vedieť, aká farba na vlasy je vnútri každého pásika a jednoducho predídete chybám. Polotransparentná vrstva vám umožní robiť rýchle dodatočné úpravy a proces farbenia budete mať plne pod kontrolou.

Poskytnite svojim klientom estetický a pohodlný zážitok

Inovatívne Highlighting Foam Strips neprehrievajú vlasy, ale udržiavajú ich optimálnu teplotu. Pre väčší komfort sú stále studené na dotyk, čo zintenzívňuje výsledok farbenia. Ľahké pásiky nie sú nepríjemné, nešuchotajú ani neťahajú na vlasoch.

Polystyrénové penové pásiky sú vhodné na farbenie aj tých najdlhších vlasov. V boxe je 200 pásikov s rozmermi 100×305 mm, ktoré si môžete nastrihať aj podľa potreby. Sú najlepším pomocníkom pri veľkolepom farbení vlasov viacerými odtieňmi.

Mnoho kaderníctiev na celom svete už dôveruje unikátnym kaderníckym potrebám ColorCuts. Zvyšujú komfort a estetickú stránku farbenia, pričom sú priateľské k životnému prostrediu. Highlighting Foam Strips sú revolúciou v kaderníckych salónoch, ktorá je zárukou tých najlepších výsledkov.

Vyjdite v ústrety svojim klientom a spojte udržateľnosť s novými technológiami. Najvyššou kvalitou služieb a biologicky odbúrateľnými produktmi môžete prilákať skupinu spokojných zákazníkov. Stavte na profesionálne kadernícke potreby, ktoré vám zaručia skvelé a precízne výsledky!

Ak chcete, aby bol váš salón luxusný, urýchlite prácu svojmu personálu a držte sa najnovších trendov vo svete kaderníctva. Vylepšite si svoju prestíž vďaka Color Cuts Highlighting Foam Strips!

Viac informácií o účinných ingredienciách ColorCuts nájdete na stránkach colorcuts.mt

penové fólie na farbenie vlasov colorcuts