Scroll to Top
Krása

HD Brows – Krása v správnom tvare!

hdbrows1 HD Brows je metóda, ktorý prenáša tvarovanie obočia úplne na inú úroveň. Inovatívna a unikátna metód tvarovania obočia je novinkou z UK. HD Brows sa sústreďuje primárne na tvar obočia, nie na odstraňovanie chĺpkov. Ak máte správny tvar obočia, ktorý sa hodí k vašej tvári, je to veľký rozdiel. Môže vás to omladiť, vaša tvár bude vyzerať štíhlejšie, vaše črty sa zjemnia. Táto metóda je vhodná pre každého, bez ohľadu na vek, pohlavie či farbu pleti.

Túto procedúru absolvovali aj mnohé známe tváre, HD Brows majú aj hviezdy ako Jenni Frost či Cher Lloyd. Kate Prince ich úplne miluje a rozhodla sa naučiť sa, ako sa to robí, čiže sa sama stala vizážistkou.

HD Brow je procedúra, ktorá má sedem krokov a kombinuje rôzne techniky. Je to napríklad farbenie či voskovanie. Jej cieľom je vytvoriť dokonalé obočie. HD vizážista najprv analyzuje vaše obočia, tvár vašej tváre a porozpráva sa s vami o vašej predstave, ktorý tovar obočia sa najlepšie hodí ku vašej osobnosti a štýlu. Ani dvaja ľudia na svete nemajú rovnaké obočie, a vy si teraz môžete vybrať aké sa vám páči najviac; tenké či hrubé, tmavé či menej výrazné.

hdbrows

Druhým krokom procedúry je farbenie obočia. Malo by hlavne zjednotiť jeho farbu alebo ho môže podľa požiadaviek klienta stmaviť. Po farbení sa upravujú chĺpky. Používa sa na to špeciálna pinzeta, ktorou sa vyrovnávajú neposlušné chĺpky a mení sa ich smer tak, aby obočie malo jednotný tvar. Potom sa odstraňujú prebytočné chĺpky. Používa sa na to špeciálne vlákno a pinzeta.

Ďalším krokom je upokojenie pokožky chladivým tonikom. Okrem toho sa na podráždenú pokožku v oblasti obočia aplikujú špeciálne minerály, ktoré zmierňujú začervenanie. HD Brow Beater sa používa na usmernenie rastu chĺpkov a potom vizážista použije HD ceruzku na obočie alebo HD paletu a farebne zladí všetky medzery v obočí a tiež vám poradí, ako sa oň starať. Posledným krokom je vlastne domáca starostlivosť a tá už ostáva na vás. Aby vaše obočie vždy vyzeralo perfektne, dostanete inštruktáž, ako na to.

Pre tých, ktorí sú zvyknutí si vytrhávať obočie, môže byť výsledok tejto kúry neuspokojivý. Pretože vaše obočie musí dostať šancu sa zregenerovať a dorásť. Na to potrebuje aspoň jeden rok. Ak chcete rast chĺpkov urýchliť, môžete použiť Nanolash sérum, ktoré je pôvodne určená na riasy, ale pomôže aj s obočím. Nanášajte si ho raz denne na čistú a odlíčenú pokožku ku korienkom obočia. Obsahuje stopové prvky a vitamíny, ktoré vyživujú priamo vlasové korienky a zlepšujú krvný obeh. Nanolash sérum sa primárne používa na regeneráciu očných rias, ktoré dokáže predĺžiť a zahustiť. Takže smelo môžete produkt aplikovať aj na obočie a zároveň na riasy. Oboje by malo dorásť v priebehu 8 týždňov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *