Dobré hyalurónové sérum na tvár? Vyskúšajte Nanoil

O kyseline hyalurónovej by sa dala napísať kniha. Má veľa spoločného s vodou a hydratáciou. Štúdie ukázali, že schopnosti kyseliny hyalurónovej priťahovať molekuly H2O a uzamykať ich v pokožke, sú také vysoké, že neexistuje iná známa prírodná látka, ktorá by bola taká efektívna ako táto prirodzená zložka našej pleti. Vďaka kyseline hyalurónovej bude naša pokožka odolná, vláčna a adekvátne hydratovaná.

Prekvapujúci je fakt, že existuje niekoľko foriem kyseliny hyalurónovej, a preto je dosť mätúce vybrať si tú správnu. Ak nechcete, aby bol váš nový produkt s obsahom kyseliny hyalurónovej výstrelom do tmy, spoľahnite sa na najlepšie sérum na tvár, ktoré uviedol na trh Nanoil – Hyaluronic Face Serum.

Čo môžete očakávať od kyseliny hyalurónovej?

Kyselina hyalurónová nie je len „coolový“ hydratačný prípravok, pretože je to aj základná zložka mladej a krásnej pleti. Táto látka je stavebným prvkom takmer všetkých tkanív a vyskytuje sa v každom živom organizme.

Kyselinu hyalurónovú môžeme prirovnať k elastickému tmelu, ktorý zabezpečuje poddajnosť a pružnosť pleti. Keďže sa kyselina hyalurónová aktívne podieľa na syntéze kolagénu, je považovaná za jednu z hlavných látok, ktorá nám pomáha vyzerať mlado. Navyše, ak ju používate pravidelne, tak zabraňuje TEWL (transepidermálnej strate vody) a redukuje vrásky. Nie sú tieto dôvody pre vás dostatočné na to, aby ste kyselinu hyalurónovú používali na dennej báze?

Akú kyselinu hyalurónovú si vybrať?

Samozrejme, tú najlepšiu! To znamená, že by ste mali siahnuť po kyseline hyalurónovej, ktorá vie preniknúť epidermou do hlbších vrstiev pokožky. Tento efekt dosiahnete len prípravkom, ktorý spĺňa tieto dve podmienky:

  • má ľahkú a dobre vstrebateľnú konzistenciu
  • obsahuje 100% čistú nízkomolekulárnu kyselinu hyalurónovú

Nanoil sérum na tvár s kyselinou hyalurónovou

To je to pravé sérum, ktoré hľadáte. Jediné sérum, ktoré efektívne dopĺňa do vašej pleti vlahu. Dobrou správou je, že Nanoil Hyaluronic Face Serum je výborne tolerované všetkými typmi pleti. Preniká hlboko do pokožky a začína ju postupne vylepšovať každý deň. A zaujímavý je aj fakt, že ďalšie látky, ktoré toto sérum obsahuje, sú zodpovedné za zvýšenie efektivity kyseliny hyalurónovej.

Nanoil sérum na tvár, to je vysoká efektivita a silný výkon. Keďže produkt je schopný preniknúť do hlbších vrstiev pleti ako obyčajný krém na tvár alebo maska, môžete očakávať, že vám prinesie lepšie výsledky vo forme regenerovanej a hydratovanej pleti. Nie je to nič iné ako elixír mladosti!

Poznámky k séru Nanoil Hyaluronic Face Serum

Tento pleťový prípravok od značky Nanoil je na trhu momentálne najlepšie hodnoteným hyalurónovým sérom na tvár. Používateľky potvrdzujú, že účinky zodpovedajú ich očakávaniam. Ako sa dočítate aj v online recenziách, sérum na tvár od Nanoilu hĺbkovo vyživuje a hydratuje pleť, zabezpečuje posilnenie a zlepšenie odolnosti pleti, ktoré pretrváva počas celého dňa.

Ako používať Nanoil Hyaluronic Face Serum?

Používajte Nanoil sérum dvakrát denne. Keďže kyselina hyalurónová má v obľube vodu, môžete ju aplikovať na tvár, ktorú ste predtým pretreli tonikom alebo bylinným destilátom/bylinnou vodou. Jemne sérum vmasírujte prstami do pokožky a nechajte ho úplne vstrebať. Ak chcete, môžete ho zmiešať s malým množstvom:

  • vody
  • bylinného destilátu/bylinnej vody
  • tonika na tvár
  • prírodného oleja
  • iného séra na tvár od Nanoilu

Takto si vytvoríte koktejl na zlepšenie pleti, do ktorého sa zamilujete! Pár kvapiek séra môžete pridať aj do akéhokoľvek svojho obľúbeného prípravku na tvár, dokonca aj do očného krému – to vám zvýši efektivitu daného kozmetického produktu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *