Ako si predĺžiť, zahustiť a natočiť riasy bez toho, aby ste vyšli z domu? Nanolash Lash Lift Kit je jedinečným riešením!

Laminácia a lifting mihalníc je ošetrenie, ktoré si ženy čoraz viac obľúbili. Zatiaľ sa vykonáva len v kozmetických salónoch. Značka Nanolash však opäť dokázala, že v kozmetike nič nie je nemožné. So súpravou Nanolash Lash Lift Kit si doma spravíte ošetrenie skoro ako v kozmetickom salóne.

Pre koho je určený lifting mihalníc?

Lifting rias je jednou z najobľúbenejších procedúr, ktoré ponúkajú kozmetické salóny. Napriek relatívnej popularite tohto ošetrenia, zákazníci majú stále veľa otázok. Výsledky, ktoré budú viditeľné ihneď po ošetrení, zahŕňajú:

  • výrazne dlhšie a viac definované riasy;
  • viditeľne natočené riasy;
  • vyživená a zregenerovaná štruktúra rias;
  • hustejšie riasy, ktoré vyzerajú prirodzene.

Tiež je veľa otázok na tému: pre koho je toto ošetrenie určené? Úprimne povedané, je určené pre každú ženu. Nezáleží na tom, koľko máte rokov alebo v akom stave sú teraz vaše prirodzené riasy. Doslova každý môže mať úžitok z liftingu a laminácie rias a vďaka Nanolash Lash Lift Kit si teraz môžete spraviť toto ošetrenie aj doma.

Sada na lamináciu a lifting rias od Nanolash

Nanolash Lash Lift Kit – revolúcia v úprave rias

Súprava na lifting rias od Nanolash je inováciou a revolúciou na kozmetickom trhu. Po prvé, značka Nanolash je súčasným lídrom v tomto odvetví. Je známa predovšetkým kvalitnou kozmetikou a doplnkami, ktoré už roky zaisťujú, že môžeme hravo dosiahnuť vzhľad mihalníc, o akom snívame.

O súprave Nanolash Lash Lift Kit, môžeme s istotou povedať, že je to súprava špičkovej kvality. Celé ošetrenie si spravíme bez preťaženia rias. Výrobky, ktoré súprava obsahuje, navyše obsahujú prírodné zložky, ako je olej z hroznových jadierok a kokosový olej. Umožňujú hĺbkovo hydratovať riasy a ochrániť ich.

Súprava obsahuje 3 produkty: Lift – Step 1, Fix – Step 2, Keratin Booster – Step 3. Obsahuje 10 vrecúšok s obsahom 0,5 mililitrov, s ktorými si doma spravíte 10 ošetrení liftingu mihalníc. Okrem toho súprava obsahuje aj:

  • silikónové podložky – nalepte ich na očné viečka tak, aby ste oddelili mihalnice a mohli naniesť produkty;
  • Lift Lash Glue – lepidlo s objemom 5 mililitrov, s ktorými si ľahšie podložky nalepíte;
  • ďalšie doplnky, ktoré budete potrebovať na domácu lamináciu rias.

Všetky produkty sú navrhnuté tak, že aj keď nemáte žiadne predchádzajúce skúsenosti, nebudete mať problém sama si spraviť celé ošetrenie. Samozrejme, túto súpravu môžu používať aj profesionálne kozmetičky a vizážistky.

Ako si môžete doma spraviť lamináciu rias so súpravou od Nanolash?

Ako sme už spomenuli, sada na lamináciu a lifting rias od Nanolash sa jednoducho používa. Stačí ak si očistíte mihalnice, oddelíte si ich pomocou hrebienka a potom si nalepíte silikónové podložky správnej veľkosti.

Výrobky by ste si mali naniesť približne 1 milimeter od línie rias. Každý z nich by mal pôsobiť na riasach počas 7-10 minút. Pred nanesením ďalšieho produktu najprv odstráňte ten predchádzajúci.

Nakoniec si stačí odstrániť podložky – to by vám nemalo robiť žiadne problémy. Výsledok domáceho liftingu mihalníc bude vidno takmer okamžite.

Lifting mihalníc doma so súpravou Nanolash – zhrnutie

Lifting rias doma trvá len niekoľko minút. Na druhej strane, výsledok si užijete aspoň 8 týždňov. Nanolash Lift Kit je jedinečný produkt s unikátnym efektom.

Ak sa dodrží návod na použitie, každá žena môže dosiahnuť definovaný a očarujúci pohľad. Súprava Nanolash Lash Lift Kit si určite zaslúži osobitnú pozornosť. Ak ju vyskúšate, je veľká šanca, že už nikdy nebudete potrebovať klieštiky na natáčanie mihalníc!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *