Ako funguje Double Lash sérum?

Každý by chcel mať dlhé a krásne riasy, a hlavne ženy robia všetko, čo sa dá, aby zlepšili ich stav. Používajú oleje, krémy a najnovšie sérum na riasy. Značka Mavala má na trhu novinku z názvom Double Lash sérum, ktorá sľubuje, že vaše riasy zahustí a predĺži. Vďaka unikátnemu zloženiu s proteínmi a organickými ingredienciami má posilniť rast očných rias.doubllash1

Mavala Double Lash sérum je balené vo fľaštičke s objemom 10 ml, vyzerá ako maskara. Aplikácia je jednoduchá, lebo má aj rovnakú kefku ako maskara. Produkt je tekutej konzistencie a je priehľadný. Po aplikácii na riasach mierne zatvrdne, ale nie je ho vidieť, nezanecháva ani žiadne stopy.

Produkt Mavala Double Lash sérum bol klinicky testovaný a potvrdený ako bezpečný. Je ale dôležité vedieť, že je určený iba na vonkajšie použitie, a ak sa vám dostane do oka, mali by ste urýchlene vyhľadať lekársku pomoc.

Aby sme sa presvedčili o účinnosti tohto séra, urobili sme malý test na dvoch dobrovoľníčkach. Pozorovali sme u nich práve dĺžku a hustotu rias počas troch mesiacov používania tohto výrobku.

Podľa našich zistení Mavala Double Lash sérum dokázalo za ten čas predĺžiť riasy o 5%. Nárast objemu bol 8%. Riasy vyzerali krajšie a zlepšil sa ich celkový stav. Zosilneli, prestali vypadávať a tiež sa menej lámali.

Riasy sa okrem toho zdajú lesklejšie a zdravšie- to je výsledok pôsobenia extraktu z esenciálnych olejov, ktorý sa vo výrobku nachádza. Výsledok testu ale nepovažujeme za uspokojivý, ak teda testujeme výrobok, ktorý sľubuje, že riasy budú hustejšie a dlhšie. Na trhu je mnoho iných sér na riasy, napríklad kondicionér Nanolash, ktorý je rozhodne efektívnejší ako Mavala. Cena tohto produktu je oproti tomu nižšia, nemala by presiahnuť odporúčanú cenu 15 €, podľa toho, kde výrobok kupujete. Malva Double Lash je dobrý ako základný kondicionér alebo základ pod pod maskaru.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *