Scroll to Top
Krása

Neviem sa nezamilovať do Nanoil!

Prírodné oleje ovládli kozmetický priemysel a nezmiznú, pretože majú overené účinky ako nenahraditeľné obnovujúce séra. Molekuly mastných kyselín zahrnutých v akomkoľvek prírodnom oleji pôsobia ako ten najlepší obnovujúci tím, opravujúci škody na povrchu a vo vnútri vlasov.Starostlivos' o vlasy s Nanoil

Kozmetický trh ponúka obrovskú škálu produktov, ktoré obsahujú prírodné oleje. Avšak musíme mať na pamäti, že oleje majú rozdielnu kvalitu. Okrem cenných látok obsahuje väčšina produktov aj celú radu chemických a komedónnych látok, parabénov, silikónov a dehydratujúcich alkoholov s krátkym reťazcom. Väčšina týchto prípravkov je nevhodná pre použitie na pokožku hlavy. Preto nemôžu tieto oleje splniť svoju pôvodnú funkciu: ozdraviť jednotlivé vlásky, ale hlavne – posilniť a regenerovať vlasové cibuľky. Predsa len, zdravie a krása vlasov je ukrytá v ich cibuľkách.

Existuje jeden vlasový olej, ktorý vyniká medzi ostatnými. Je to produkt renesancie – úžasný, unikátny, všestranný. Vrhá nové svetlo na starostlivosť o vlasy. Navyše sa tento produkt ľahko používa, takže nebudete môcť urobiť inak, než sa do neho zamilovať. Vlasový olej Nanoil vychádza v 3 verziách. Každá z nich je určená pre iný typ vlasov. Detailné informácie nájdete pri každej verzii oleja na webovej stránke Nanoil. Preto bude určenie vášho typu vlasov hračkou. Vlasový olej Nanoil už viac nezostane bez povšimnutia. Vďaka tomuto kultovému produktu sa už viac nebudete sťažovať na stav vašich vlasov.

Prečo sa zamilujete do vlasového oleja Nanoil?

  • Nanoil je jediný vlasový olej, ktorý zodpovedá typu vlasov. Výsledkom toho, poskytuje vlasom dôkladnú starostlivosť – vhodnú pre konkrétny typ vlasov. Tri verzie produktu sú zosynchronizované s pórovitosťou našich vlasov.
  • Vlasový olej Nanoil vám urobí radosť škálou prírodných olejov , využitých v úplne každej verzii. Oleje z drogérie obsahujú dva alebo tri oleje, ktoré sú zvolené nevhodne, zatiaľ čo Nanoil v sebe zahŕňa až šesť a viac olejov (čo závisí od verzie). Každý olej spĺňa rôzne funkcie a prináša iné ingrediencie, ktoré sú nevyhnutné pre zdravý rast a nádherný vzhľad. Všetky oleje zahrnuté v produkte sa navzájom dopĺňajú a vytvárajú dokonalú synergiu v starostlivosti o vlasy.
  • Vlasový olej Nanoil má krásny dizajn. Fľaštička je elegantná a luxusná. Produkt môže byť aj dekoráciou každej kúpelne alebo toaletného stolíka. Vysoko kvalitné balenie obsahuje vysoko kvalitný produkt, ktorý je ukrytý vnútri fľaštičky. Nanoil bol vytvorený s maximálnou starostlivosťou a zmyslom pre detail. Nebojíme sa tvrdiť, že je vlasovým prípravkom s tým najkrajším dizajnom.
  • Vlasový olej Nanoil udivuje nielen množstvom a kvalitou prírodných olejov. Budete ho tiež zbožňovať kvôli unikátnym inovatívnym zložkám, ktoré podporia rast vlasov a zahustia ich. Vďaka unikátným komplexom baicapilu a kerastimu sa vlasom navracia zdravie a stávajú sa aj takými dlhými a krásnymi, akými ešte nikdy predtým neboli.
  • Vlasový olej Nanoil vďačí za svoju všestrannosť veľkej škále možností jeho použitia. Funguje ako maska na vlasy, ozdravujúca kúra pre pokožku hlavy a vlasové cibuľky, sérum na končeky vlasov alebo nezmývateľný kondicionér. Nanoil dokáže nahradiť množstvo vlasových prípravkov. Pokojne sa zbavte výrobkov, prekypujúcich chemikáliami, parabénmi a silikónmi. Nahraďte ich jediným bezpečným a multifunkčným Nanoil.
  • Aplikácia vlasového oleja Nanoil ponúka celú škálu možností. Existuje množstvo metód využitia tohto prípravku. Môžete ho naniesť buď výhradne na vlasy (mokré alebo suché) alebo na pokožku hlavy. Nechajte ho pár hodín pôsobiť a zmyte ho alebo použite ako sérum na končeky vlasov (bez zmytia). Bude vynikajúcim skrášľujúcim a lesk-podporujúcim vlasovým prípravkom, preto ho môžete aplikovať na suché končeky vlasov niekoľkokrát do dňa. Takisto môžete svoj účes ošetriť intenzívnejšie – rozotrite Nanoil na vlhké vlasy pred ich vyfénovaním.
  • Výhody na vlasoch. Rozdiel si všimnete okamžite. Vlasový olej Nanoil okamžite skrášľuje vlasy. Ak ho používate pravidelne, dodá im krásny vzhľad, ale aj zdravie a regeneráciu od vlasových cibuliek ku končekom.
  • Efektívnosť - kvalita, ocenená každou ženou. Nikto nemá rád to, keď sa dobrý produkt rýchlo minie. Vlasový olej Nanoil vás v tomto ohľade nesklame. Z tohto produktu sa budete môcť tešiť niekoľko mesiacov.

Viac informácií: www.nanoil.sk